Wpis z mikrobloga

Na fali #medycznewyludzenia założyłem wczoraj Profil Zaufany i konto w ZIP NFZ. W chwili obecnej trwa synchronizacja danych.

Jeżeli jest ktoś ciekaw ile kosztowało leczenie nowotworu od 2014 roku do teraz (2 przeszczepy szpiku, kilkanaście cykli chemioterapii + radioterapia oraz badania diagnostyczne z opieką poradni hematologicznej) to prosiłbym o zaplusowanie tego wpisu lub wysłanie wiadomości na PW. Będę wołał.

Dane postaram się udostępnić we wrześniu, gdy już wszystko będzie zsynchronizowane.
#zdrowie #pytanie #ciekawostki #medycyna
p.....e - Na fali #medycznewyludzenia założyłem wczoraj Profil Zaufany i konto w ZIP ...

źródło: comment_qsCLhSO3isKtoDugtEnwCCMHLpLUFy0E.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Chyba nie wiesz o czym piszesz. Jakieś ~5 lat temu widziałem księgi rachunkowe jednej z lokalnych przychodni. Alergolog za 2 dni pracy w tygodniu dostaje 24k zł brutto.
  • Odpowiedz
@sahazz: Bo musisz założyć konto i tam dopiero ustawić, że możesz się uwierzytelnić profilem zaufanym. Też się na to naciąłem.


@Pshybysz: chyba kazdy sie na to naciął. bardzo zamieszane przy logowaniu.

ogolnie - super pomysł, że Profil Zaufany mozna "poswiadczyć" przez bank (np mBank). Od tego momentu zaczynają się schody, na ktorych typowy Jan Kowalski
  • Odpowiedz
najpierw zakładasz zwykle konto dostajesz na maila login i hasło, logujesz się a następnie w ustawieniach zaznaczasz aby móc się logować PZ


@fantasmagorie_: kurna, co za geniusz to wymyslił - - czemu logowanie PZ nie jest defaultem na wszystkich portalach???
  • Odpowiedz
okładnie tworzysz konto najpierw tam i później je zatwierdzasz profilem zaufanym :


@porque: tak tak, przeszedlem przez to - ale powodzenia zyczę zwyklemu zjadaczowi mrozonego chleba z marketu.
  • Odpowiedz
aby potwierdzic i moc uzywac profil zaufany trzeba udac sie do urzedu, konsulatu albo ambasady i go potwierdzic :)


@porque: albo potwierdzic go logowaniem do banku internetowego - bardzo fajny pomysł.
  • Odpowiedz
@olektrolek: tym bardziej ze ludzie są przyzwyczajeni logowaniem z fb czy inne takie, wiec wybierasz profil zaufany a tam nici XD oprócz tego ze wybierasz opcje profil zaufany i ci wyświetla się strona z normalnym loginem gdzie znowu trzeba wybrać. Profil zaufany XD na pocZatku tego nie ogarnalem XD i wpisałem moje dane i mówiło ze nie istnieje w systemie o.O
  • Odpowiedz