Wpis z mikrobloga

Na fali #medycznewyludzenia założyłem wczoraj Profil Zaufany i konto w ZIP NFZ. W chwili obecnej trwa synchronizacja danych.

Jeżeli jest ktoś ciekaw ile kosztowało leczenie nowotworu od 2014 roku do teraz (2 przeszczepy szpiku, kilkanaście cykli chemioterapii + radioterapia oraz badania diagnostyczne z opieką poradni hematologicznej) to prosiłbym o zaplusowanie tego wpisu lub wysłanie wiadomości na PW. Będę wołał.

Dane postaram się udostępnić we wrześniu, gdy już wszystko będzie zsynchronizowane.
#zdrowie #pytanie #ciekawostki #medycyna
p.....e - Na fali #medycznewyludzenia założyłem wczoraj Profil Zaufany i konto w ZIP ...

źródło: comment_qsCLhSO3isKtoDugtEnwCCMHLpLUFy0E.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem :/ nie mam konta w Polsce i w sumie nie spotkałem się tutaj z możliwością logowania danymi z banku


@porque: tez nie mieszkam w Polsce i co jak co, ale bankowosc internetowa w Polsce ogarnia. te mTransfery, bliki, sriki - jest sporo.

na wyspach bankowosc jest bardzo do tyłu - albo inaczej, - bardzo tradycyjna. juz pomijam fakt, ze w takiej Irlandii są może ze trzy-cztery różne banki?
  • Odpowiedz
mysle, ze w krajach zachodnich duzo wiecej idzie tradycyjną VISA i przez to jest mniej "ułatwień" typu mTransfer itp...

W Polsce poszło to podobnie jak z Pagerami swojego czasu - nie zdążyły zaistnieć bo po otwarciu Polski na "zachód" były już dostępne
komórki i w pagery już nikt się nie bawił.
  • Odpowiedz
@zirael88: dobrze wiedzieć. Niestety w moim przypadku niemożliwe do realizacji ponieważ nie posiadam konta w żadnym banku który to obsługuje :) ale innym na pewno się przyda taka wiadomość :)
  • Odpowiedz
@prosile: Stan po przeszczepieniu nerki. ZIP założony kilka lat temu, potem zapomniałem hasła, a teraz zalogowane dzięki PZ
Ciekawostka:
Suma kosztów refundacji wybranych recept: 149 343,50
najwyższa refundacja: 15 011,81 (ACLOTIN, PROGRAF, CELLCEPT, VALCYTE) moja opłata: 58,25
najdroższe leczenie: 54 538,54 (operacja przeszczepienia nerki i hospitalizacja z tym związana)
bartolomeusz - @prosile: Stan po przeszczepieniu nerki. ZIP założony kilka lat temu, ...

źródło: comment_I9kUx4tgeZH54iiKyfEFNxrPh8g8btKc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@prosile: a zapomniałam dopisać, że próbowałam przez profil zaufany, to przenosi mnie na stronę banku i tyle, nic więcej się nie dzieje. Później udało mi się jakoś dostać ten login, logowałam się nim, i hasło mi nie wchodziło...
  • Odpowiedz
@prosile: a zapomniałam dopisać, że próbowałam przez profil zaufany, to przenosi mnie na stronę banku i tyle, nic więcej się nie dzieje. Później udało mi się jakoś dostać ten login, logowałam się nim, i hasło mi nie wchodziło...


@Bellie: na stronie banku sie logujesz wysla ci smsa i tak pare razy przy potwierdzaniu i logowaniu
  • Odpowiedz
@prosile: no właśnie tak robiłam, tylko przy ostatecznym logowaniu coś kliknęłam źle i zablokowało się na amen i przy następnym już się zarejestrowałam do odbioru w placówce o_0 Spróbuję to ogarnąć zaraz.
  • Odpowiedz