Wpis z mikrobloga

Mircy powiedzcie mi. Jak się ma #airshow w #radom do funkcjonowania tego "portu"? Czy dotychczas podczas pokazów terminal był zamykany? Jak to było technicznie?
Byłem już parę razy na tych pokazach, ale jakoś nie ogarnąłem tego faktu.
  • 9
@vundo więc pytanie. Co z Air Show, jeśli rozbudują port w #radom? Czy pokazy nie będą się miały gdzie odbywać i zostaną odwołane/przeniesione do innego miasta, na inne lotnisko?
@mackw: to już pytanie do nowego właściciela, Polskich Portów Lotniczych. Po pierwsze, jak będzie przebiegać przebudowa (nowy terminal, wydłużenie pasa startowego), po drugie czy dogadają się z wojskiem (baza treningowa wciąż będzie działać), po trzecie czy wszyscy się pomieszczą. Nie wydaje mi się.

Organizacją zajmie się ktoś inny. Jakiś czas temu zainteresowany był nawet Świdnik. W pobliżu jest Dęblin. A może Air Show wróci do Poznania-Krzesiny?
@sign: no co roku jestem na AirShow. Pokazy statyczne i dynamiczne z zasady sa takie same w oba dni. W sobote jest dodatkowo powitanie oficjeli i skoki spadochronowe z flagami panstw (w ramach oficjalnego otwarcia). Mnie to witanie ministrow, prezydenta etc zawsze irytuje i uwazam za zmarnowanie czasu ;) W niedziele przewaznie jest wiecej osob.
No i co wazne (dla mnie) jesli cos chcesz kupic w demobilu od MON to tylko
@sign: oryginalna odziez WP, wyposazenie etc. Ceny lepsze niz na allegro. Rok temu kupilam swietna koszule w maskowaniu pustynnym w idealnym stanie za jakies smieszne pieniadze.