Wpis z mikrobloga

@RayDonovan: Normalna sprawa. Nastolatka jest w swoim prime time, a taki jej rówieśnik to jest na samym dnie piramidy społecznej. Nie ma nic bo nie pracuje, mieszka z rodzicami i dostaje kieszonkowe żeby z kumplami ładować browary w krzakach. I co ona ma iść z tobą walić browary na polanie? No chyba, że jest z dobrej rodziny to już jakaś na niego zapoluje (jak wygląda). I tak waliłem sobie browarki,
  • Odpowiedz
Za 10 lat będą pzrekonywac ze niejedna 40 latka ma lepsze ciało niz 17-2


@pijekubusplay: Taa kiedyś z jedną dyskutowałem na ten temat..jako przykład takiej bardzo dobrze wyglądającej 40 podała jakąś celebrytkę, która pewnie na jedna operację wydała więcej niż przeciętna polka zarabia rocznie ( ͡º ͜ʖ͡º) Pomijając już, że wspomniana celebrytka wyglądem zarabia na życie więc siłą rzeczy musi inwestować w siebie. Co do
  • Odpowiedz
@ruok: tylko po co przejmowac sie opinia innych, szczegolnie jakichs cuckow z grubymi karynami albo lasek 30+ ktore nie majac juz takiej atencji, beda ci wmawiac ze to niepowazne spotykac sie z 17 latka
  • Odpowiedz
@jozekWozek123

No ja miałam wtedy sporą atencję właśnie od takich kolesi, ale się cieszę, że dalej niż spotkanie i gadanie tego nie pociągnęłam nigdy ;-)

Smutno potem na starość zostać bez drugiej połowy.. :c

No i pewnie mentalnie ciężko trafić na bratnią duszę i ustabilizowaną kobietę mająca 17 lat
  • Odpowiedz
@ruok: a nawet nie wiedzialem ze jestes dziewczyna
niekoniecznie bys musiala zostac sama, niektorzy serio mogliby sie zaangazowac
Tak samo ciezko jak na ustabilizowana 30 latke, w sensie jesli laska jest choc troche ladna i ogarnieta, to w 95% przypadkow jest juz w wieku 30 lat dawno zajeta
  • Odpowiedz
@jozekWozek123

Mi chodzi o to, że byłaby większa szansa na to, że ktoś starszy o 13 lat i to facet pierwszy odejdzie z tego świata.

No chyba, że np. mąż zdradził i wtedy jest normalna, fajna, zadbana, ale też samotna w tym wieku.

Ja w wieku lat 22 znam parę spoko dziewczyn, które nigdy nie były w związku więc są też losowe przypadki singli w różnym wieku ;-P
  • Odpowiedz