Wpis z mikrobloga

Czwartek popołudnie i humor naprawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak tak, wiem, zły pis atakuje, a miasto Gdańsk (które do spółki z konserwatorem pogwałciło przepisy na rzecz inwestora) jak zwykle totalnie niewinne xD Gdyby tylko nie te przeklęte kacze siepacze! XDDD

http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/decyzje-w-sprawie-zabudowy-kanalu-raduni-w-gdansku-niewazne-8579.php

#gdansk #architektura #zabytki
Pobierz q.....q - Czwartek popołudnie i humor naprawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak tak, wiem, zły pis a...
źródło: comment_TbpfnVuAH5SmgqH8TqudUw8vQpmYbLJJ.jpg
  • 7
@qwarqq: A z czego tu się cieszyć? Dostaną porażającą karę w wysokości godzinnych przychodów Forum Budynium, bo przecież już "stało się, no trudno, następnym razem będziemy wiedzieć" i utrwali się praktyka, że można robić wały bo to się opłaci.
¯\_(ツ)_/¯
@Polinik: Ta praktyka utrwaliłaby się tak czy inaczej, przecież ten budynek już stoi i został zbudowany na podstawie farsy którą odwalił UM. Teraz możnaby było mieć nadzieję na to że będzie nakaz przywrócić do stanu pierwotnego, ale z tego co wiem karę będzie nakładał... konserwator miejski. Możemy się spodziewać w takim razie że nawet dopłaci inwestorowi.

Swoją drogą to można by spróbować przepynąć się w kajaku pod Forum, ciekawe czy pozwolą.
@wicht44: musiałaby to być ulewa jak 2001, żeby radunie przelewało. W czystej teorii w pierwszej kolejności zaleje Orunię, Forum Gdańsk jest wybudowane powyżej poziomu wałów. W praktyce... Zaleje tunel i wszystkie sklepy na poziomie -1, lącznie z piotrem i pawlem, macdonaldem i wszystkimi magazynami, a to co nie będzie mogło przepłynąć górą (przez forum zamykające kanał z góry) wyleje się z jeszcze większą siłą na Orunię.

Potrzeba tylko porządniejszej ulewy. Na