Wpis z mikrobloga

Oficjalne pytanie: czy fanboje Muska obawiają się Audi e-tron, które niedługo wchodzi? Jaguar okazał się klapą, ale nie od dzisiaj wiadomo że oni w technice są po prostu słabi. Jakieś przewidywania, porównania itd??
#tesla #elonmusk
  • 8
  • Odpowiedz
@etron: bardzo wielu fanbojów uważa za prawdziwą narrację Muska, że jego głównym celem było od zawsze sprawienie, że transport elektryczny stanie się sexy, obiektem pożądania, szeroko dostępny i tani, dzięki czemu zastąpi te przestarzałe blachy z maszyną parową pod maską. Jeśli w końcu zaczną powstawać tanie, sensowne elektryczne samochody ogromnych koncernów produkowane masowo, to to będzie sukces Tesli.
  • Odpowiedz
@etron:

Elon Musk pro-actively welcomes competition in the EV space. So while Musk naturally wants Tesla to succeed and do well, Musk also wants to convince the world’s largest automakers to invest heavily in electric vehicles. In short, Musk’s overarching goal doesn’t necessarily rest on having Tesla dominate the automotive world. Rather, Musk arguably seems more concerned with using Tesla to kick-start an EV revolution.

https://bgr.com/2017/09/25/tesla-vs-mercedes-elon-musk-not-impressed/
  • Odpowiedz
@etron: ja tam sie nie boje audi e tron, zobacz na pojemność baterii i prognozowany zasięg, to audi zdaje się mieć jakieś #!$%@? baterie ;d pozdro
(no ale luksusowością wnętrza z teslą pewnie wygrają)
  • Odpowiedz
@etron: Niemieckie koncerny inwestują krocie obecnie w technologię aut elektrycznych. Myślę, że za parę lat dogonią Teslę i będą produkować równie udane i lebsze konstrukcje. Stanie się dokładnie to co w branży telefonów. Czym będzie Tesla wówczas konkurować? Myślę że oprogramowaniem do jazdy autonomicznej
  • Odpowiedz