Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój WUJA przeszedł samego siebie pod względem januszowego "biznesu" z oknami. Generalnie chciał na lato wymienić okna w kuchni bo już były dość stare i ledwo co się otwierały. No i dzwoni wczoraj wieczorem do mojego taty żeby przyjechał pod pretekstem położenia płytek w łazience i przy okazji pokaże mu nowe okna. Mój tata nie przepada za nim i niechętnie się zgodził ale dawno się z siostrą (żona janusza) nie widział więc poprosił mnie żebym go zawiózł na miejsce. Od samego progu wujek stoi dumny jak paw i tylko czeka aż wejdziemy do kuchni zobaczyć okna i zaczyna się dialog między nami:
- Patrzcie jakie okna jeszcze dałem 400 zł mniej niż normalne bo jakiś frajer zamówił i się nie wstawił po nie więc je kupiłem kwi kwi
-Ale wujek te okna są tylko uchylne i jeszcze klamkę mają u góry xDDDDDDDD
-Ważne że taniej kupiłem!!
- No i co z tego skoro nawet nie dosięgasz do klamki a na stołek nie wejdziesz bo za gruby jesteś XD
Chyba tego ostatniego zdania to nie usłyszał bo odpowiedział że jestem za młody (23 lv here) i się nie znam na oknach a on tak. Chwile jeszcze posiedzieliśmy, tata uzgodnił co i jak z płytkami bo wuja już był #!$%@? aż musiał napić się wudeczki i pojechaliśmy do domu. Żeby jeszcze tego było mało wuja kupił podwójne okno uchylne z klamką u góry xDD
#januszebiznesu #gownowpis #truestory