Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze z anonimowych, gdyż jest to dla mnie wstydliwy temat.

Pytanie kieruje głownie do #rozowepaski

Czy któraś z Was korzystała z zabiegów laserowych, które minimalizują rozstępy? Przez chorobę bardzo przybrałam na wadze i po wewnętrznej stronie ud mam straszne rozstępy, w zasadzie mam je na całych nogach, ale tam - na wew. udach są najbrzydsze.
Głownie poszukuje tych zabiegów w miastach #poznan #lodz lub #wroclaw
Wiem, że one będą ze mną już zawsze. Chce po prostu by wyglądało to mniej tragicznie, bo jestem jeszcze młoda - 23 lata.
Czy jest tu jakiś różowy pasek zorientowany bardziej w temacie? A może taki, który nawet takie zabiegi wykonuje i coś mi doradzi?
Będę wdzięczna za każdą poradę w temacie.

#pytaniedoeksperta #rozowepaski #zdrowie #medycynaestetyczna #medycyna #kiciochpyta #zabiegikosmetyczne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 19
  • Odpowiedz
kremy, oliwki i czas... bezpieczniejsza opcja niż laser. Wypróbuj różne preparaty dla kobiet w ciąży.


@Lady_Luna: To może zabezpieczyć nastolatki czy kobiety w ciąży przed rozstępami, jak już rozstępy są to żaden krem nie zaradzi, może tylko doprowadzić że czerwone szybciej staną się perłowe co może i wygląda lepiej, ale jeżeli chodzi o usuwanie to lepiej iść z czerwonymi.
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: nie znam takich szczegolow ani jak czesto tam bywaly ani ile to kosztowało, było mi jedyne dane zaobserwować przemianę jaka nastąpiła. W przypadku blizny twarzy po pogryzieniu przemiana była absolutnie spektakularna, blizna wyparowała (przestala "ciągnąć" policzek). Sama mam blizne na twarzy po operacji plastycznej której usuniecie planuje i interesuje sie tym tematem od czasu jej powstania. Wybór tego specjalisty uwazam za sensowny bo ma duży wybór sprzętu, dzięki czemu może
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: u mnie to były blizny głębokie torbielki potrądzikowe na plecach z ciemnym przebarwieniem dookoła, mialam niezliczoną ilosc zabiegów kwasowych mających to rozjaśnić, mikrodermabrazji z kawitacją, peelingi laserowe co2, pomiedzy smarowalam masciami od dermatologa i efekt był żaden. Skończyło się tak, ze cały ten shit wycielam u chirurga plastycznego i problem zostal rozwiązany. W końcu można powiedzieć o znaczacej poprawie, zostaly male kreseczki ktore nie przyciagają tak wzroku jak tamte rozległe
  • Odpowiedz
OP: @Ortofenylofenolan_sodu: tu nie chodzi o faceta, ale o własny komfort i samopoczucie. Chciałabym móc jeszcze założyć krótkie spodenki bądź spódniczkę przed kolano. Ulane różowe nie mają rozstępów na łydkach a ja je mam, chociaż już w mniejszym stopniu bo je trochę zniwelowała.

@Corkamalarza: W tych miejscach w których chcę się ich skuteczniej pozbyć są jeszcze czerwone.

@Lady_Luna: smarowałam bio oilem i wydaje mi się, że na łydkach
  • Odpowiedz
chirurgiczne usuwanie zmian skórnych takich jak torbielki, blizny i przebarwienia kosztowało 450 za sztukę tzn. jedno ciecie w przypadku pleców. W przypadku twarzy taki zabieg kosztował 550. Było to ok 4-5 lat temu. Ogólnie to lekarz wycenia indywidualnie każdy przypadek. Nazwisko wyśle privem.
  • Odpowiedz