Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju grającego na PCie?
o #!$%@? wyobraźcie sobie jak taki James Bond #!$%@? gra na pc xD bierze wielką klawiaturę na biurko, windows #!$%@? mu komunikat o wyłączonej zaporze co godzinę, musi przeszukiwać elektrody bo #!$%@? mu błąd podczas włączenia toma clancego, mimo komputera za 900k ma problemy z wydajnością, bo twórcy byle jak przeportowali grę z konsol, musi doinstalować directxa, bo po 3 godzinach instalowania sterowników zapomniał go zainstalować. a na Konsoli? Na konsoli pogra sobie na spokojnie,na wygodnym padziku w salonie, spoglądając na swój telewizor 55 cali 4K, wygląda jak człowiek użytkujący sprzęt Z KLASĄ a polak grający na tych "potworach wydajności" to wygląda jak jaskiniowiec co dorwał się do elektroniki xD
HALINA SZYBKO USTAW CIENIE NA WYSOKIE A NIE NA BARDZO WYSOKIE, BO MI KLATKUJE DO 58 FPS
#pasta #takaprawda #pcmasterrace #konsole #consolepeasants #ps4 #xboxone
  • 20
@fatjackee całe życie PCMR aż w zeszłym roku kupiłem w promocji xone s (tak na próbę kupiłem za śmieszne pieniądze myślę zobacze ocb najwyżej sprzedam i jeszcze zarobię - niecale 500zl mnie wyszła po odsprzedaży gier z zestawu kupiona w oficjalnym sklepie Microsoft)
i od tamtej pory PCta włączam może z raz w tygodniu jak coś potrzebuje zrobić do pracy.
Teraz za 20zl był Game Pass na 3mce gdzie jest ponad 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fatjackee: Boże, co za nieogary tu siedzą.Pasta o pączkach to jedna z moich ulubionych, tylko że przez to, że pojawia się raz w roku, to w sumie o niej zapomniałdm, a przecież powinna zdecydowanie brać udział w mistrzostwach past