Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś porządnej wiatrówki-pistoletu na naboje C02 ( nie sportowej ) w cenie do 900 zł, lufa gintowana, tryb wielostrzałowy.. Znalazłem coś takiego ludzie polecają ale nie wiem
https://www.militaria.pl/umarex/wiatrowka_beretta_m92fs_4,5_mm_black_419_00_00_p547.xml?cat=116
Możecie mi coś polecić dobrego?

#pytanie #wiatrowki #bron
n1troo - Szukam jakiejś porządnej wiatrówki-pistoletu na naboje C02 ( nie sportowej )...

źródło: comment_zL33LEjD5lNhdimagqLplEgHDowB2WJ6.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n1troo: Mam Walthera CP99 Competition (dluga gwintowana lufa z kompensatorem), strzela sie fajnie tylko trzeba uwazac na srut, ten z ostrym "czubkiem" wystaje po za bembenek i potrafi sie zaciac. Z kolei stalowe kulki w ocynku wyjechaly mi gwint w lufie i trzeba bylo ja wymieniac ;)
  • Odpowiedz
@n1troo: Około 3 magazynki na jednym gazie, czyli ok. 48 strzałów, później już szkoda kulek. Jest to gazożerna wiatrówka, ale nie ma katastrofy, jak pierwszy raz ją kupiłem, to gaz chodził w necie po 2zł, a teraz jest po 1zł, więc jest ok.
  • Odpowiedz
@n1troo: Nie słyszałem o wymianie tych kapsułek, nawet szukałem kiedyś w necie i nic, ale mam już na nie plan. Jak uzbieram jeszcze troche to sobie zespawam coś fajnego xD
  • Odpowiedz
@n1troo: Popatrzyłem troche i ta Beretta nieźle wygląda i ma fajną wagę, co mi się podoba, ale na minus jest nieruchoumy zamek (ale za to większa ilość strzałów z jednego gazu), ten magazynek rewolwerowy w kiepskim miejscu no i jego mala pojemność. Strzelanie wg. Opisu Diabolo, a nie BB, które wychodzą dużo taniej, a w takiej wiatrówce różnicy prawie nie ma. W sigu masz dwa rodzaje: Diabolo i BB.Jakbym mial
  • Odpowiedz
@Lepki: ja właśnie chce właśnie sprzedać swoja obecną kobyłe i kupić coś mniejszego i tak patrze. Są dwa rodzaje krótkich jedne kulkowe a drugie na śrut i już w sumie nie wiem co lepsza frajdę da :P
  • Odpowiedz