Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, wszyscy którym znudziło się pracowanie w magazynach i fabrykch, no i w korpo też ;)

Chcesz być swoim szefem? Jeśli tak, to teraz jest okazja!

Zostań właścicielem firmy sprzedającej sofy w UK

Wraz z @Ja-qb zdecydowaliśmy o sprzedaży sofowego biznesu. Mała rewolucja nam się w życiu wydarzyła i nie bardzo mamy czas żeby dalej prowadzić interes. Szkoda żeby się zmarnował, więc szukamy następców ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczęśliwy nabywca stanie się właścicielem:
- VANa Ford Transit rocznik 2010, MOT do 06.2019
- towaru na start (sofy, fotele, podnóżki - nowe i używane)
- pewnej ilości niezbędnych części do napraw sof (np. sprężyny)
- know-how

Cena do małej negocjacji

Wszelkie pytania mile widziane. Jeśli chcesz sprawdzić VANa to napisz, wyślę numer rejestracyjny na priv

#uk #yorkshire #barnsley #sprzedam #biznes #warehouse #fabryka #korpo #praca
  • 34
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zomowiec bo ja taka cicha stara mirabelka jestem ;)

dodaj mnie na ten tychmiast! :) i zdjecia z tego wypadu mi podrzuc

wasza parapetowka? () to sie wpraszamy, zobaczycie Bąbla na zywo

dzieki za pozdro, my pozdrawiamy z salonu xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wyjde_z_piwnicy wynajmowana powierzchnia magazynowa
Barnsley
Metraz magazynu byl rozny na przestrzeni czasu zaleznie od ilosci towaru. Mozna zmiescic sie okresowo w 15m², a byly momenty ze mielismy 45m² zapchane po sufit i bylo ciasno. Mozna wiecej, czemu nie :)
Nie zatrudniamy pracownikow, zajmowalismy sie wszystkim we dwoje i tylez osob wystarczy zeby ciagnac to dalej (dwie osoby sprawne fizycznie, w tym przynajmniej jeden kierowca)

Mozemy wyprzedac towar i pozbyc sie vana osobno,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wyjde_z_piwnicy online poprzez serwisy ogloszeniowe, np. gumtree

potrzebujesz: partnera do wspolpracy, prawo jazdy, dostep do internetu, telefon, aparat (lub telefon ze znosnym aparatem), i potrafic dogadac sie po angielsku. no i van + towar

wybacz, nie moge napisac wszystkiego xD jestes zainteresowany? spotkajmy sie i porozmawiajmy
  • Odpowiedz