Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn: PolandDaily to jest kanał twitterowy programu który ukazuje sie w Telewizji Republika. W jaki sposob niby kanał twitterowy programu emitowanego w prywatnej telewizji zamienia "sukces w porazke"? Rozumiem ze wg lewackiej logiki krytyka szwedzkiego multikulti przez prywatna telewizje to jakis grzech smiertelny. Pewnie nalezaloby taka stacje wg lewackiej logiki zamknac a wlascicieli skazac na warsztaty kształtujace wlasciwe postawy myslenia? #bekazlewactwa
@UrbanHorn: bo jakiś losowy profil na twitterze, którego nikt nie zna coś pisze to już wielka sromotna porażka xddd. Jak ktoś tak uważa, to jest tego samego typu co ludzie jarający się jak ktoś z zagranicy gdzieś powie albo napisze "Poland".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UrbanHorn: spoko, Twpje argumenty za to są przykładem na to, że kierujesz się emocjami zamiast rozumkiem. Tego kraju nikt by nie kupił, nawet jak bym dokładał kasę. Lecz się.
@Waspin: Dokładnie na odwrót, zarzucasz mi wstydzenie się za kraj mimo że tego nigdzie nie napisałem, ewidentnie sugeruje to że masz jakiś problem ze wstydem, czy to swoim czy innych. Ja patrzę i widzę że partia sobie kupiła wyborców za marne 500+ po czym stopniowo niszczy kraj dla własnej korzyści. Jesteście wszyscy sprzedawczykami i do stwierdzenia tego nie potrzeba żadnych emocji - tylko suche fakty.
@Waspin: Czyżby projekcja własnych problemów na kogoś innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą, czego się spodziewać po prostaczku który napisał 4 komentarze z czego wszystkie 4 jedynie zawierają ad hominem i właściwie nic poza tym.

Myślę że nie ominie mnie nic ciekawego po wrzuceniu cię na czarno bo z tego co widzę to i tak nigdy nie wchodzisz w rzeczową dyskusję tylko próbujesz nieudolnie zdyskredytować dyskutanta.