Wpis z mikrobloga

@Obecnym Jakim to trzeba być #!$%@? zjebem... Serio, nie mogę tego pojąć. Do tego te tłumaczenia, że mają prawo robić zdjęcia, bo nie ujawniają danych osobowych itp. ()
A żeby Cię tak przycieła z tym telefonem i kopem w morde potraktowała
  • Odpowiedz
@spidero: @ten_co_uciekl: Jak tak bardzo przeszkadza Ci robienie zdj w miejscu publicznym to ćwicz sobie w piwnicy i nie narzekaj że ktoś robi Ci zdjęcia bo w mieście pewnie każdego dnia jesteś uwieczniony na 50 kamerach także nie popłacz się.
  • Odpowiedz
@Faith69: art. 81 ustawy o prawie autorskim.

Art. 81 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna
  • Odpowiedz
chciałbym, aby ktoś kiedyś nakrył takie spermiarza jak wali konia i następnie wrzucił to do netu, w końcu „nie zesraj się typie”. To by było świeże. Laska sobie ćwiczy a tu spermiarz robi zdjęcia ja #!$%@? jakby mnie ktoś nakrył na czymś takim to bym błagał, żeby mnie zabił. Gratuluję odwali bo bym się obsrał ze strachu, po prostu wewnętrzne pokłady godności uniemożliwiłaby mi nawet używania telefonu obok tak ćwiczącej dziewczyny by
  • Odpowiedz