Wpis z mikrobloga

  • 11
7 I 8 dzień ze #100dnizyerba
Ostatnio w rozjazdach więc nie wrzucałem codziennie, ale codziennie było pite!

Czego się dowiedziałem po tych 8 dniach picia #yerbamate możecie zapytać. Otóż wiem już, że nie opłaca się kupować yerby w galeriach handlowych. Za 0.5kg taragui zapłaciłem 37 zł. Dzisiaj za 1 kg w poważnym sklepie yerbianym pajarito dałem 26 zł. Da się taniej, ale chciałem koniecznie dzisiaj. Wiem też, że pół kilo mi wystarczyło na tydzień picia.

Miłego wieczoru tego typu bebg

#gownowpis #yerbamatewykopclub
Qbol69 - 7 I 8 dzień ze #100dnizyerba
Ostatnio w rozjazdach więc nie wrzucałem codzie...

źródło: comment_seJwHnpbZSaP7TXPMR7HwOhwYR9cTVTe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz