Wpis z mikrobloga

Lopetegui będzie miał naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Tu nie chodzi by kogokolwiek uczyć grania w piłkę. Tu chodzi by nadać świeżość drużynie, która po zdobyciu trzeciego LM z rzędu cieszy się jakby wygrali conajwyżej mecz w lidze. Ale też żeby pokazać, że bez Ronaldo ten zespół może znów wygrać LM - i to może być jedna z przewodnich motywacji, nauczyć się żyć/grać bez CR
#realmadryt #pilkanozna
  • 28
@CesarzRM a ja jestem ciekaw co pokaże Benzema i Bale. O tego drugiego sie nie martwię bo potrafi strzelać i to w ważnych meczach (Real-Liverpool) tak bardziej zastanawia mnie Benzema bez Ronaldo. Wiadome jest to, że zawsze grał na Ronaldo, a jak teraz to bedzie wyglądać, to nie wiem. Moze odpali ( ͡º ͜ʖ͡º) P.S czekam na Icardiego
@Guccisruczi: Benza będzie miał szansę odpowiedzieć na krytykę i może powalczyć o powrót do kadry, mam nadzieję że Julen w swoim systemie zrobi z niego bramkostrzelnego napastnika, bo męczyło mnie to oglądanie Benzy robiącego za "9,5", wczesny Ancelotti doskonale go ustawiał. Co do transferów to poza Thibo chyba nikt nie przyjdzie, trudno, nie ma co płakac, bo mamy znakomita młodzież
@Guccisruczi: Też oglądałeś mecz?;-) Racja, będą ludzie z tego Łunina, tylko że wiesz znając specyfikę Realu tutaj nie ma co liczyć na ludzi z potencjałem, tutaj mają grać ludzie którzy znają się na swoim fachu najlepiej jak potrafią
@Guccisruczi: Mnie osobiście Icardi nie przekonuje, chyba już wolałbym tego Dybale, mimo ze Dyba i Ica to dwaj różni zawodnicy. Także niech ten Benzema zostanie i przyjdzie Dybala. Bo czy na dzień dzisiejszy znajdziemy lepszego technicznie i inteligentnego boiskowo napastnika od Benzemy?
@CesarzRM Oczywiście, że oglądałem. Mimo, że nie jestem fanem Ukraińców, tak jego szanuje i to ostro. Podobno jak lecieli do USA, część słuchała muzyki, część spała, a co robił Lunin? Uczył sie Hiszpańskiego. Wierzę w niego i chce zeby to on był zastępcą Courtois. Ciekaw jestem jakby sobie poradził w meczu o wysoką stawkę typu finał Champions League.
@Guccisruczi: Jasne, zostawiamy zawilości historyczne na bok... Jak pisałem będą ludzie z niego, ale może najpierw jakieś wypożyczenie? Tak jak to było w przypadku np. Carvajala. Wiesz nie ma co gdybać, co narzucac zbędna presję na mlodzika, bo już przewineli się przez Real młodzi którzy mieli drugimi Ronaldinho ( Robinho:D). Niech robi swoje, skoro jest w Realu pewnie zdaje sobie z powagi sytuacji w jakiej się znajduje, i ze na chwile
@Guccisruczi: Hmm, a czemu od razu skreślasz Kane'a? Ja tez na niego nie liczę ze względu na kwotę, ale mieć takiego napastnika zamiast Benzy?;-) Tzn wiadomo że jest to dyskusja typu czy warto wymienic napastnika na Cavaniego, Aguero, Lewandowskiego i suma sumarum wyjdzie że lepiej niech ten Benza zostanie. Ale wiesz, Kane jednak wbił te 50 goli w sezonie.
@CesarzRM Lunin podobno ma iść na wypożyczenie do jakiegoś klubu z La Liga. Casilla chcę odejść żeby wiecej grać. Jesli przyjdzie Courtois ma walczyć o miejsce w składzie z Navasem. Jestem jeszcze jeden rzeczy ciekaw... czy James wroci. Rzekomo chciałby wrócić do Realu po tym jak Zidane odszedł.
@patrykoss: Griezmann jednak częściej flirtował z Barcą co do transferu. Poza tym znajdź mi pozycję dla niego w Realu, Ronaldo on nie zastąpi, Benzy też nie bo postura mu nie pozwoli.