Wpis z mikrobloga

Mirki od #remontujzwykopem
Czy tak ułożona płytka jest w normie? Czy tak powinno być? Znalazłem parę takich rzeczy w łazience. Mam niedługo zapłacić za resztę pracy

Niektóre płytki mają tak że na dole jest cienka figa a na gorze dwa razy grubsza.

Kolejna sprawa jest taka że niektóre płytki delikatnie wystają ponad płaszczyznę ściany i czuć to pod rekami

Kolejna sprawa to ceramiczna "listwa przypodłogowa" która została obtluczona i dziurę zakryto silikonem.

Na plytkach od walkina zbiera się woda po ich bokach plus na jednej płytce robi się kałuża. Warstwa tej wody jest płytka ale nie spływa.

Czy ja mam się czego czepiać?
H.....r - Mirki od #remontujzwykopem
Czy tak ułożona płytka jest w normie? Czy tak po...

źródło: comment_L3B3cDKSfVsVlkDJEoyrcvSXAcwslMnE.jpg

Pobierz
  • 47
@Ochlapto ja już nie jestem w mieszkaniu. Fugi na gebericie nie sprawdzałem tak. Ja się na tym nie znam i nie wiem ja i co wyczajac i jak do tego podejść. Myślę że będzie najlepiej jak zapłacę gościowi który odbieral mieszkanie ze mną ja przedstawię swoje argumenty na bazie tego co napisałeś i on się temu przyjrzy bo chce mieć kogoś na miejscu kto im w razie czego to wytknie. Wiem że
@Ochlapto już kurcze nie mam więcej a jestem w domu. Jutro do pracy grzeje. Będę tam ok 17. Ile czasu? No mają niby jeszcze szybę zainstalowac do walkina więc czekam. Dowiem się kiedy chcą to zdać.
@Holenderski_Ser: Ja będę w domu jakoś po 18, będę jutro z moim kumplem się widział(współpracujemy razem, dlatego wiem jak płytki mają wyglądać). Od razu po robocie wpadniemy do mnie przed kompa. Nie masz jakiegoś budowlańca, żeby sprawdził te płytki w paczkach? To dla nas kluczowa sprawa.