Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Andreth: nakaz nie doręczony? I co to teraz będzie? Jutro też nie doręczą i za rok dalej ciągle nie będzie doręczony, a jednak wszystko będzie zgodnie z prawem.
Nadzorował wicekomendant? Chodzi ci o Zastępcę Komendanta? A kto miał nadzorować? Wiesz, że Policja jest instytucją zhierarchizowaną Ponadto "zbrodniarz" od razu poleciał na wywiad do radia. Są większe i mniejsze "afery" niż ta, a jednak nie są nagłaśnianie. Są większe tragedie ludzi niż
Alicja z koszulkami jest stricte polityczna, ale jeszcze raz powtarzam będzie/była zatwierdzana przez Prokuratora,


@otacon: No i co to niby ma znaczyć? Przetłumacz mi to na ludzki język. Rewizja o 6 rano z powodu niewinnego happeningu politycznego była OK, bo "będzie/była zatwierdzana przez Prokuratora"? Nie wolno obywatelowi, wobec którego nadużywa uprawnień policja pójść do mediów? To jest niedobrze, bo?

Zaczynam mocno współczuć temu panu sąsiadów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Andreth: czekaj, przychodzisz tu kręcisz gównoaferkę za przeszukanie za koszulkę na pomniku, że nakazu do dzisiaj nie ma, że wicekomendant. Jak ja pisze, że są instutucje takie jak Prokuratura/Sąd do zbadania m.in. zasadności, prawidłowości i legalności przeszukania to prosisz mnie o wytłumaczenie?
Czego nie rozumiesz? że w dupie mam Waszą politykę? Rzygacie każdy na każdego po kolei. Ważne żeby pokrzyczeć, obrzucić gównem, a jutro wymyślimy coś nowego. I kółeczko #!$%@? się
Kogo to nie obchodzi nie nie potrzebuje, żebyś w politykę wrzucała #bialapodlaska i siała demagogię, że hurt durr Policja, zobacz co się u Was dzieje.


@otacon: Wpis jest prawidłowo otagowany #polityka. Jest też otagowany #bialapodlaska, bo dotyczy zdarzeń w Bialej Podlaskiej. Wrzuć #polityka na czarną i ochłoń. Jeśli masz #polityka na czarnej i mimo to ci się pokazuje w powiadomieniach, to już jest wina działania tagów na wykopie, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick: byłeś kiedykolwiek w Białej Podlaskiej czy brakuje 0,50 gr do wypłaty środków? Bo o ile dobrze kojarzę to zmian personalnych w Prokuraturze/Sądzie nie było od lat poza ew. awansami wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slonx: masz racje, nie czytaj dalej. Skoro uważasz, że piszę brednie to ciężko byłoby prowadzić merytoryczną dyskusję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slonx: dwie bardzo merytoryczne wypowiedzi z Twojej strony. Skoro przeszukanie nie było na nakaz, to tego nakazu już nie będzie. Będzie inny dokument, ale na pewno nie "nakaz".