Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki co sie #!$%@?ło. Pilnuje siostrzenic lvl6 i 4 bo wszysycy na kawalerskim/panieńskim. Dodatkowo jest chrzesna mojego szwagra lvl 14. I ewidentnie do mnie zarywa. Od pytan czy mam dalej dziewczyne, po częsty dziwny kontakt fizyczny ( łapanie za noge, ręke itp) do pytań czy zostaje na noc. Z poczatku myśle że coś sobie wmówiłem ale przed chwila padła bomba : pepko moge do ciebie przyjsc w nocy jak nie bede mogla zasnąć?. Stanowczo powiedzialem że nie ma takiej opcji i szła spać do siebie ##!$%@? #wtf ##!$%@? #niewiemjaktootagowac co zrobic z tym zebym nie wyszedl na pedofila z urojeniami ???
  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rudeposter: szału nie ma@JakTamCoTam: nie wiem co teraz zrobić czy przemilczeć sprawe czy pogadać z jej rodzocami. Jak na razie sie zabarykadowałem w pokoju żeby przez sen mi sie do łóżka nie wpakowała
  • Odpowiedz
@pepkodziobak miałem podobna sytuację, ale nie az tak hardkorowa jak ty. Po prostu pisała do mnie 15 latka i jak widziała to się łasila. No trzeba ją traktować normalnie. Później znajdzie sobie kogoś innego.
  • Odpowiedz