Wpis z mikrobloga

Każdy tak narzeka na swoją pracę i szefa, a ja swojego pochwale.
Poszedłem na wakacje do pracy (układanie kostki, chodniki, drogi itd.)
Teraz są takie mega upały, więc powiedział nam że mamy pogadać (w sensie pracownicy) czy chcemy zaczynać wcześniej i szybciej kończyć. No to powiedzieliśmy, że tak chcemy, ale wyszło, że będziemy pracować krócej niż normalnie, ale to nam powiedział że i tak zapłaci nam jakbyśmy robili normalne godziny.
A wczoraj dał nam jeszcze do pensji stówke więcej za te upały (ʘʘ)
ps. kupuje nam jakieś elektrolity do picia itd. No szanuje gościa!

#praca #pracbaza #chwalesie #oswiadczenie
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raskater: bo wie, że lepiej jak ludzie przepracują 5-6 godzin na pełnej #!$%@?, i z napojami, niż mają się męczyć 8 lub więcej godzin a i to samo wyjdzie. Tylko, że wtedy pracownicy #!$%@? ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@raskater: Szacun, że dajesz rade. A szef super wyrozumiały gość, pewnie nie raz stracił ekipe przez upały. Pochwal go, nawet nie wyjasniaj mu ocb. Zrobi mu się milej na serduszku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@raskater: szanuje szefa za wyrozumiałość i za to że jest świadomy że zmuszony pracownik to mało wydajny pracownik.

Po samym wpisie można wyczytać że Ty również pracodawcę szanujesz i darzysz sympatią dlatego też twoja wydajność pracy jest bliska maksimum.
  • Odpowiedz
@raskater ciesz się, ja poszedłem żeby sobie dorobić na studia do takiej samej pracy i nie dość, że przerwa przez cały upalny dzień była jedna przerwa (10 minut) to jeszcze od godzin pracy chciał mi odliczyć za to, że padał deszcz XD
Picie oczywiście we własnym zakresie.
  • Odpowiedz