Wpis z mikrobloga

Mam problem z taką jedną #rozowepaski znamy się ponad dwa lata i nie mogę jej rozszyfrować.
Chodzimy sobie czasem na jakiś % i jak jest lekko podchmielona zawsze mówi "napisz jutro", "odezwij się czasem" albo rzeczy typu "twoja mama to by się ucieszyła, jakbyś znalazł sobie dziewczynę". No piszę do niej jakoś 2-3 razy w tygodniu coby zbytnio jej nie spamować, ale albo odpowiada zdawkowo, albo odpisuje po kilku godzinach lub na drugi dzień. Znów idziemy na % i znów to samo, ja piszę do niej, a ona cisza albo wymuszone przytakiwanie. O co jej może chodzić?
Raczej jest szczera po % i może coś z tego być czy raczej bliższa rzeczywistości jest postawa na trzeźwo, kiedy nie odpisuje lub odpowiada zdawkowo czytaj nie jest mną zainteresowana?
#zwiazki

Kiedy różowa jest bardziej szczera?

  • po %, coś z tego będzie 30.4% (7)
  • na trzeźwo, odpuść sobie 69.6% (16)

Oddanych głosów: 23

  • 8
@TheMan: No właśnie niby normalnie, żadne tam pogody itp ale mam wrażenie jakby męczyło ją odpisywanie..

@muniokunio: Właśnie nie, akurat płaceniem się dzielimy i najczęściej po prostu płacimy na zmianę.

@LordDarthVader: No coś czasami nawiązuję do dnia poprzedniego, ale staram się pisać jak człowiek a nie jak mirek z wykopu.
@Blaskun: Jak ma wywalone to po co marnuje swój i mój czas i do tego daje mi jeszcze nadzieję na coś więcej? Wystarczyłoby, żeby napisała że nie ma czasu wieczorem i to wszystko, zrozumiałbym ocb.