Wpis z mikrobloga

Przypomina to taplenie się w szambie, ale że kilkadziesiąt ników to g.... zaplusowało (zakładam, że nie same trolle - choć w znakomitej większości - a trochę naiwnych dzieciaków), warto skonfrontować oszczerstwa z rzeczywistością.

https://www.wykop.pl/wpis/34143081/wczoraj-we-wroclaw-grupa-awanturnikow-pod-szyldem-/

"Wczoraj we #wroclaw grupa awanturników pod szyldem ObywateliRP próbowała wszcząć awanture na obchodach organizowanych przez narodowców. Jako że było ich tylko kilka sztuk to szybko zostali odseparowani od ludzi chcących w spokoju oddać hołd powstańcom. "

Rzeczywistość: Adam Witas (bez szyldu Obywateli RP) zarejestrował zgromadzenie i grupa osób zjawiłą się tam z transparentami oddającymi cześć powstańcom i "Nigdy więcej faszyzmu, nigdy więcej wojny". Jako że zostali zaatakowani przez "narodowców" (czyli troglodytów z NOP, nb bez zarejestrowanego zgromadzenia) zostali otoczeni kordonem policyjnym.

"W Warszawie inna grupa pod tym samym szyldem blokowała marsz powstania Waraszawskiego na Nowym Świecie. Dzięki szybkiej interwencji policji po chwili nie było po nich śladu.
Oczywiście nikt się nie dał sprowokować i ubywatele zostali z niczym. "

Rzeczywistość: napaść chuliganów z ONR na spokojnie stojących ludzi, wulgarne wyzwiska, usiłowanie wyrwania transparentu. Film załączony. (Zwracam uwagę na Kasprzaka - oaza spokoju).

https://www.facebook.com/ObywateleRP.org/videos/882171018651004/

Uprzedzam, @HighKick, że na wysoce merytoryczną "polemikę": "ubywatele, tarzają sie po chodniku, śmieje się z was hehehehe" odpowiadac nie będę. Brzydzę się łgarzami.

#polityka #bekaznarodowcow #shitwykopsays #obywatelerp
  • 34
@Andreth: hahah najśmieszniejsze w tym filmie jest jak ORP wzywają Policje na pomoc. Czy Policja to nie przypadkiem opresyjny organ dyktatury? jaki wy macie w głowach chaos
@Jebwleb:

hahah najśmieszniejsze w tym filmie jest jak ORP wzywają Policje na pomoc. Czy Policja to nie przypadkiem opresyjny organ dyktatury? jaki wy macie w głowach chaos


XDdd a co, mają dać się bić po ryjach jakimś idiotom?

Jakich was? Ja nie jestem politycznie z nikim związany, ot sobie siedzę na wykopie i kisnę z prawackiej wizji świata, gdzie każdy jest wrogiem, każdy kogoś musi bić, każdy coś komuś jest winien,
Jak tam plusujący tamten wpis? (@Highkick poległ w walce z 'lewacką moderacją') Ktoś podziękuje za wyprowadzenie z błędu?

@idewons, @sebawo, @daray89, @AndrusZgc, @Tomek7, @belfrzyca, @prnppp, @wigilius, @stan-tookie-1, @Thorkill, @Michrou, @Gdzie_byli_rodzice, @fenixs, @Roger_Casement, @kulass, @looonger, @MieloneSzynki, @kam966, @Cantrustme, @Stricte89, @JohnMarkII, @CaveoPoland, @kidzior, @ZielonkaCzerwonka, @asterrr, @LordPoseidon, @Clistwood,
@Andreth: ja podziękuję, faktycznie tamten opis był dosyć silną manipulacją — plusa już cofnąłem. Z drugiej jednak strony, trudno przyjąć, że nie wiedzieliście, że to się tak skończy i że nie zrobiliście tego celowo.
@fm08: @kulass: Wy aby trochę nie przesadzacie? Prześladuję was, bo wywołałam na mirko? Jak wy będziecie bronić Prawdziwie Polskich Rodzin i białej rasy przed islamohomofemilewakami, jak od byle czego w bek? Twardym chłopy trza być, nie miętkim.


ja podziękuję, faktycznie tamten opis był dosyć silną manipulacją — plusa już cofnąłem.


@Althorion: O, dziękuję, reakcja z klasą.

Z drugiej jednak strony, trudno przyjąć, że nie wiedzieliście, że to się tak
Wy aby trochę nie przesadzacie? Prześladuję was, bo wywołałam na mirko? Jak wy będziecie bronić Prawdziwie Polskich Rodzin i białej rasy przed islamohomofemilewakami, jak od byle czego w bek? Twardym chłopy trza być, nie miętkim.

Jeśli macie po 12 lat i przesilenie hormonalne, to przepraszam, ale w takim razie unikajcie dyskusji politycznej i nie siedźcie o tej porze na wykopie.


@Andreth: O co Ci chodzi? Powiedz mi gdzie niby płacze? Masz
Oczywiście. Polecam lekturę:


@Andreth: można z Tobą o tym artykule podyskutować?

Krzyczycie „prowokacja!” i natychmiast rzucacie się na nas. Temu ta prowokacja służy. Niczemu więcej. Tylko tego chcemy, żebyście pokazali wszystkim wkoło Wasze zdziczenie, które nazywacie patriotyzmem. Pokazujecie je zawsze. Jesteście niezawodni.


Skoro trafnie zauważacie, że tak jest zawsze, to po co dalej prowokować? Stanie się znowu tak samo. Żadnych nowych informacji dla ludzi postronnych.
@Althorion: Nie będę polemizować, bo się z tobą w zasadzie zgadzam. W Częstochowie to miało swój cel i go osiągnęło, w Warszawie przedtem też, teraz to już było na zasadzie "nikt nie specjalnie nie planował, tak wyszło". W ogóle od pół roku mówimy sobie, że akcje uliczne się przeżyły, ale części trudno się z tym rozstać.
@Andreth: Nie mamy 50 lat,tarzamy się po chodnikach i tworzymy multikonta,z których dajemy sobie plusy,by poprawić swoją niską samoocene.Twoje życie musi mieć mniejszą wartość,niż budżet 4 ligowego klubu.Ja @kulass,czy @kamien23 ,mamy prawo plusowac i nie tłumaczyć się przed toba.Może się mi fryzura tego gościa w okularach spodobała?Tak nawiasem,to nawet młodzi lewicowi wami gardzą.Woleliby by to Biedron,czy Zandberg robili tę tzw"rewolucję',niż wy stare komuchy.
On by się naprawdę dał "bić po ryju", taką ma filozofię.

@Andreth: już go lubię, nie oddałby, odruchowo bezwiednie?

A tacy ludzie są niebezpieczni, miewają zadziwiająco duży wpływ na rzeczywistość.


a to się zgadza
już go lubię, nie oddałby, odruchowo bezwiednie?


@spere: Nie sądzę. Ma syna z autyzmem, ma praktykę. Zresztą widziałam go w akcji, gdy przyduszony przez policjantów w chwilę później, gdy już mógł złapać oddech, zapewniał ich "spoko, chłopaki, nic się mi nie stało".