Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, ostatnio ocenialiśmy "Latający cyrk Monty Pythona" (1969-1974). 62,29% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek, 10,56% przepytanych mirków widziało cały serial, 27,13% przepytanych mirków nie widziało go. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,30. To mniej niż na filmwebie (8,5) i niż na IMDB (8,9).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Rodzina Soprano" (1999-2007). Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W następnym głosowaniu zajmiemy się serialem "Biuro" - wersja amerykańska (2005-2013).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
Pobierz AurenaZPolski - Witam ponownie, ostatnio ocenialiśmy "Latający cyrk Monty Pythona" (1...
źródło: comment_U3Nw2AwVgB9C2kJtNzsVF3ItXono8FqD.jpg

na ile oceniasz?

  • 1 6.0% (58)
  • 2 0.6% (6)
  • 3 0.8% (8)
  • 4 1.3% (13)
  • 5 1.4% (14)
  • 6 2.7% (26)
  • 7 3.2% (31)
  • 8 8.6% (83)
  • 9 19.0% (184)
  • 10 56.3% (545)

Oddanych głosów: 968

  • 64
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (441)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @pol616 @strielali @M_longer @purpleyaoguai @Pawel_Pe @Sruklilele @misrz_mocy_ognia @Ryzu17 @Pieron @kayleigh1507 @Galvay @kamzo21 @Harrley @Andrzej3001 @Jerry664 @yourgrandma @Jake_921 @peralta @algus @marcinse @KKK1987 @Marcinox @ddd_81 @eze_von_chiel @kapsel99 @Sawo @HanAssholeSolo @NowyGrzes @pietras_w @Valland @JimmyKimmel @DickWredniak @Scyzorro83 @Rzepczak @
7/10. To dobry serial, w ówczesnych czasach nowatorski i pionierski, był jednym z heraldów złotej ery seriali, ale też poruszał nie moją tematykę - nie cierpię filmów/seriali gangsterskich, strasznie mnie nudzą. Niektóre odcinki strasznie się ciągnęły, mam wrażenie że ze dwa sezony możnaby wyciąć i serial by tylko na tym zyskał. I od tego czasu pojawiło się jednak sporo produkcji, które podniosły poprzeczkę.

Niemniej: to dobrze poprowadzony klasyk i nie nazywajcie się