Wpis z mikrobloga

Mireczki, posiadam od 2 lat telefon Samsung SM-J500FN. Telefon był w ostatnim czasie 2 razy w reklamacji (przegrzewania płyty głównej, bardzo szybkie rozładowanie baterii). Nie wiele to dało a nie chce mi się latać i oddawać telefon i być bez niego 14 dni. Nie mam praw żądać odstąpienia od umowy po takim czasie. Mam zamiar sprzedać obecny w granicach 250-300 zł i zakupić Xiaomi Redmi Note 4 32GB. Ubolewam nad brakiem NFC. Mireczki, mająca telefon Xiaomi. Aplikacje bankowe na tych telefonach działają bezproblemowo? Polecacie ten model? Szwagier mówi, żebym się nie zastanawiał tylko brał. Dziękuje :)
@Zespol_BZWBK, @ZespolmBanku, @EkspertPKO
#telefony #xiaomi
FHA96 - Mireczki, posiadam od 2 lat telefon Samsung SM-J500FN. Telefon był w ostatnim...

źródło: comment_wmZEpMEDnlDlslBTpLCcSdhDjYKgs1a8.jpg

Pobierz
  • 15
@FHA96: Ja kupowałem z Proline, mieli najtaniej i najszybciej wersje 4/64 na snapdragonie. Co do etui i szkła to bez problemu, tylko trzeba uważać bo akurat moja wersja to niby RN4 PRO, pasują do niego też etui i szkła od RN4X. Co do szkła to ostrzegam, bo ekran jest zaokrąglony na bokach i szkło się odkleja, żeby tego uniknąć kupiłem folie, ale później stwierdziłem że olewam to i noszę bez niczego
@FHA96: a telefon wysyłany na reklamacje był do autoryzowanego serwisu? Robili testy baterii? Ogółem po dwuletniej J5 nie spodziewałabym się cudów i sądzę, że sprzedawca to wie, serwis to wie, z płytą główną bardzo łatwo powiedzieć, że np. telefon jest nieużywany zgodnie z przeznaczeniem, od noszenia telefonu w kieszeniach też się przegrzewa itd., więc nie liczyłbym na tę rękojmię nazbyt mocno :P ale baterię chociaż by mogli wymienić albo przynajmniej załączyć