Wpis z mikrobloga

PROBLEM Z GWARANCJĄ
I LAPTOPEM LENOVO

#technologia #xkom #reklamacja #problem #lenovo

Witam. Mam pewien problem. Dokonałem zakupu laptopa lenovo w sklepie X-kom. W czerwcu pojawił się z nim problem tzn. było widać ewidentne unoszenie się klawiatury wraz z obudową przy otwieraniu matrycy. Było to na tyle dziwne (bo w żadnym laptopie czegoś takiego nie zauważyłem), że postanowiłem oddać go to serwisu LENOVO gdzie został naprawiony i powstała usterka została usunięta. Po odbiorze z naprawy po tygodniu znów pojawił się ten problem (unoszenie się obudowy wraz z klawiatura podczas otwierania matrycy). Postanowiłem oddać laptop ponownie tym razem reklamację z tytułu rękojmi, niestety tym razem serwis sklepu X-KOM napisał, że coś takiego nie istnieje i moje żądania są bezpodstawne. W celu potwierdzenia wysłali do serwisu zewnętrznego LENOVO, który stwierdził że wszystko z laptopem jest w porządku. Poniżej przesyłam filmik dotyczący usterki, który nagrałem po 1 serwisie czyli przed wysyłka drugi raz gdzie została odrzucona. Laptop jest do odebrania w sklepie ale przecież wadliwego nie odbiorę i chciałem się poradzić was co z tym zrobić dalej. Dziękuję i pozdrawiam.
  • 3
Stwierdzili, że to co jest na filmiku który załączyłem wraz z postem to ewidentne unoszenie się klawiatury, jak gdyby tego po prostu nie było że wszystko z urzadzeniem jest w porządku a jak widać nie jest