Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś tak od serca czy jako totalny nowicjusz przez powiedzmy ten miesiąc gry dam radę wyfarmić golda na przedłużenie abonamentu? Bo to mnie najbardziej odrzuca - co miesiąc mógłbym mieć nową gierkę a tak to muszę bulić abonament.


#wow
  • 14
  • Odpowiedz
jako totalny nowicjusz


@xerox_jp: nie. jest do do wykonania spokojnie, ale musisz wiedziec co robic, jest mnóstwo guidów do goldmakingu na necie, ale do tego wchodzi umiejętność sprzedawania tego w ogarniętym czasie i wiedzy na temat danego serwera

a gierka zajebista, idz do weekendowej roboty na na kilka dni i beidzesz mial hajs
  • Odpowiedz
co miesiąc mógłbym mieć nową gierkę a tak to muszę bulić abonament.


@xerox_jp: abo wychodzi nawet przy #!$%@? wietrze 50zł za miecha, a jedno wyjście z różową do kina lekko ponad stówkę. Ja rozumiem - gimba nie stać, ale nie człowieka w 2018, który w płaceniu za netflixa, spotify i inne usługi premium nie widzi nic złego. Graj na priwie, bo farmienie 24h to nie jest gra w wowa.
  • Odpowiedz
@xerox_jp: dołączę się do pytania?
Lubie mmorpgi i rozmyslalem nad WoWem i hajs na abonament mam ale właśnie jak bardzo opłaca się uczyć tej gry od zera?Znajdę jakąś polską paczkę która gra i pomoże itd?
  • Odpowiedz
@xerox_jp: w takim razie wybierz prywatny serwer, jest ich masa. Na starszych dodatkach, które są blizzardowej jakości "blizzlike" możesz grać do woli za darmo. Nie ma co daleko szukać. Polski serwer sunwell.pl jest obecnie bardzo dobrym wyborem.
  • Odpowiedz
@Hirios Zagraj na darmowym starterze, dodaj się do grup o wowie na FB, podejrzyj na Twitchu jak inni grają. Spokojnie możesz zaczynać od zera, bo przekrój community w tej grze jest bardzo zróżnicowany jeśli chodzi o wiedzę graczy lub ich wiek. Gra jest o wiele bardziej otwarta na nowych graczy niż kiedyś.
  • Odpowiedz
  • 0
Mirek @NoKappaSoldier73 mądrze prawi. Rozważ Sunwell, bo jest prywatny (=darmowy, bez p2w), jest na dodatku Wrath of the Lich King, który przez wielu jest uważany, za najlepszy (do tego wtedy gra miała najwięcej aktywnych graczy) i tak jak mówi, jest polski - choć tu należy się sprostowanie, bo na Sunwellu są 2 realmy (serwery) i ten ściśle polski jest w zasadzie martwy, natomiast drugi, międzynarodowy, żyje i prosperuje z 4k graczy -
  • Odpowiedz
@Hirios: dużo polaków gra na Burning Legionie ( taki realm = server ), więc polecam tam zacząć jeśli nie zabardzo chcesz się komunikować po angielsku. A co do samej gierki jeśli jesteś nowy to samo lvl zajmie ci trochę czasu, a jak dołączysz do gildii jako social to pewnie będą ci pomagać. Jak masz jakieś pytania jeszcze to wal :p
  • Odpowiedz
@Hirios: po kupieniu battlechesta czyli wszystkich poprzednich dodatków oprócz ostatniego się dostawało ale wydaje mi się, że teraz masz wszystkie poprzednie dodatki za darmo wystarczy abonament. Więc tak szczerze musisz popatrzeć na battle.net jak to teraz działa jeśli w ogóle ten darmowy miesiąc istnieje jeszcze.
  • Odpowiedz