Wpis z mikrobloga

  • 6
Kutwa takiego ataku i wysypu lewactwa nie czytałem nigdy na wykop. Jestem tu co prawda krótko, ale gorących nie da się czytać. Wojujący ateiści, krytyki lewo polityczne, antypolacy. Jak tak dalej pójdzie to wróce chyba na FB. Strasznie się to czyta. #neuropa bo ryjków nie pokazują edit. Rzecz jasna prokatoli też nie chcę czytać, też się to nie dobrze czyta
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mk321 bo nie ma konserw i nie ma lewactwa. Miesiąc temu tu na wykop nie było takiej wojenki lewackiej. Zero informacji w gorących mogących zaciekawić. Ciągłe mielenie i atakowanie katoli.
  • Odpowiedz
@Ejdolf: toż przecież wystarczy pokonać ich na argumenty
pokazać prawdziwego Boga, słuszność socjalisytycznego konserwatyzmu czy pozycję polski w świecie.
nic prostrzego i lewaków dupa boli
  • Odpowiedz
Miesiąc temu tu na wykop nie było takiej wojenki lewackiej.


@Ejdolf: bo była wojenka prawacka. Tylko tego nie zauważałeś, bo się z tym zgadzałeś i ci się podobało.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@gwynebleid o Religii nie dyskutuję w internecie. Bo nie wiem jakie mordki pseudo dziennikarskie i przegrywów kryją się w tych domach. Na żywo łatwiej zbić argumenty bo nawiązujemy do ich, własnego także życia, doświadczeń, pozycji w pracy, rodzinie itp.
  • Odpowiedz
@Ejdolf: idą wybory samorządowe i młodzieżówki n/po się mobilizują (czy przypadkiem nie było ostatnio jakichś spotkań tych środowisk? Czy nie podejmuje się na nich decyzji ws. tego typu inicjatyw?). Zwłaszcza, że za ważną przyczynę porażki w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych uznano przecież słabość w internetach. Nikt jednak nie zauważył, że jazda po platfusach i innych Ryśkach była naturalna i oddolna, a promowanie tych lewackich wysrywów jest jawnie aranżowane. Dodatkowo tego
  • Odpowiedz
@GordonLameman3: No tak Twoje 8k akcji na wypoku przez 1 rok vs moje 13k przez 4 lata to najlepszy dowód na to jakim politycznym trollem być muszę ( ͡º ͜ʖ͡º) Inna sprawa, że immanentną cechą internetowego trollingu jest prymitywne obrażanie swoich interlokutorów. Wychodzi 2:0 dla mnie. Ortografii godnej wyborcy "totalnych" już nawet nie wypominam szczegółowo, bo nie chce Cię męczyć tak skomplikowanymi sprawami w wakacje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz