Wpis z mikrobloga

Szukamy z kumplami mieszkania do którego się wprowadzimy od pazdziernika. Mam dylemat, mianowicie nie będzie mnie w Polsce od następnego tygodnia aż do października właśnie i zastanawiam się, czy musowo trzeba teraz coś znaleźć czy można poczekać do końca sierpnia/początku października? Dwóch z nas jest studentami na aghu, jeden na pk więc fajnie byłoby żeby każdy z nas miał spoko dojazd. Najfajniej byłoby mieć 3 pokoje osobne, ale wiadomo to wiąże się z kosztami dlatego przeszedł by jeden większy dla dwóch osób i jeden jednoosobowy.

Wymagania są raczej spore dlatego nie wiem, czy da rade to ogarnąć później, gdzie sporo mieszkań może być zajętych. Z drufiej strony raczej mało kto się zgodzi na wynajęcie od pazdziernika, bo każdy chce wynająć mieszkanoe jak najszybciej, dlatego pewnie trzeba byłoby zapłacić już za wrzesień.

Ogólnie jak to wygląda? Rok temu mieszkanie miałem zaklepane, a teraz muszę szukać i nie wiem jak to powinno wyglądać.
#krakow #agh #pk
  • 10
@xiixikx: ziomek ale to zależy od właściciela, są tacy co się zgodzą na wynajem od października, są tacy co się zgodzą np na wrzesień za pół ceny a są tacy co tylko i wyłącznie od teraz albo od następnego miesiąca, weź pod uwagę że masz dopiero 1 sierpnia więc na ten moment większość ofert będzie na teraz ewentualnie od września
@xiixikx: za wrzesień, a możne i za wakacje, to zależny od właściciela, na pewno czynsz do spółdzielni - nikt się nie zgodzi żebyś nie płacił jeśli umowa jest podpisana