Wpis z mikrobloga

#pociagdozyskow #gielda #akcje Udalo mi sie sprzedac troche Playwaya za 173 zl (kupilem po 110) i chcialbym teraz cos kupic. Zastanawiam sie pomiedzy Bloober, Platige Image albo iFun4all. Jakies opinie, cos byscie polecali? :)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały czas rosnąć nie będzie, lekki odpoczynek i atak na nowe maksima, op jeszcze odkupi jak będzie po 200 :D
  • Odpowiedz
@abralinc: hah, mam to samo cumplu (też kupowałem po 5,60), ale odbijemy się jeszcze, kwestia kilku m-cy. Inwestuj w 11BIT póki jeszcze masz czas, 30.08 mają ogłoszenie wyników za II kwartał, czyli podadzą wyniki ze sprzedaży Frostpunka. Szykuje się całkiem fajny skok w górę
  • Odpowiedz
@dj_mysz: w-----a, bo chujki chcieli przycebulić i nie poszła im kontrola skarbowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo wszystko, liczę że tegoroczne premiery gier wyciągną kurs
  • Odpowiedz
A akcje 4x tansze niz PLW ( ͜͡ʖ ͡€) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@abralinc: to pewnie troll ale patrz na kapitalizacje a nie wartość jednej akcji. 11bit ma akcję 2x więcej warta od akcji cdr a są mniejsi jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@szcz33pan tak tak, ja mialem na mysli ze pewna kwote moge kupic iles akcji CFG za 46 zl albo 4x mniej akcji Playwaya za 164 zl. A Phantom Doctrine zapowiada sie na sukces
  • Odpowiedz