Wpis z mikrobloga

@BekaZWykopuZeHoho: Powstanie było ważne dla ludzi biorących w nim udział, ze względu na wpojony im patriotyzm, honor i zwykłą frustracje poczynaniami okupanta. Samych powstańców nie ma co szkalować, to byli ludzie którzy mieli już dość bycia upadlanym i poszli do zrywu.

Za to #!$%@?ć prądem należy dowództwo AK, bo ani powstania nie przygotowało specjalnie, anie też nie powstrzymało ludzi w oczekiwaniu na lepszą okazję. W czasie samego powstania były tez popełniane
@BekaZWykopuZeHoho: Celem powstania było uwolnienie Warszawy i przyjęcie Ruskich na naszych warunkach. Niestety wyszło jak wyszło - swoje cegiełki do tej sytuacji dołożyli Ruscy - którzy odpoczywali pod Warszawą i zakazali aliantom korzystania ze swoich lotnisk do międzylądowań i uzupełnień celem pomocy dla powstania. Gównojady i przygłupy tego nie zrozumieją.
jesli to bylo celem to dlaczego nie wyciagnieto wnioskow z powstania lwowskiego?


@Tylko_noc: Nie wiem dlaczego nie wyciągnięto wniosków - bo tak zakładasz, może jednak wyciągnięto wnioski? Nie wiem czy nasz wywiad miał informacje o ustaleniach Wielkiej Trójki z Teheranu 1943 gdzie dokonano wstępnego podziału Europy i przesądzono los Polski bo jak mieli takie informację to wyciągnęli dobre wnioski.
Wartosci polskiej glupoty,walki szablami na czolgi i szeroko pojetego romantyzmu- umiera za wolnosc Wasza.

I ogolna martyrologie.

Tez uwazam,ze to byla skrajna glupota.

Powstanie,ktore tylko i wylacznie zniszczylo Warszawe.


@vegetassj1: jest to typowa retoryka wbita nam przez 50 lat przez Ruskich. Brak wiedzy, braki logiczne - sranie we własne gniazdo - tak nas ukształtowano i tak o to myśli i pisze człowiek radziecki. Powtarzanie wyżej wymienionych sloganów ćwiczono z nami pół
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartja: pieknie mnie obraziles,niczym nie uargumentowales.
Taka jest prawda: w Polsce czcimy porazki,a nie zwyciestwa.
P.S wstyd to obrazac innych,uzywajac do tego sloganow.
pieknie mnie obraziles


@vegetassj1: "Wartosci polskiej glupoty,walki szablami na czolgi i szeroko pojetego romantyzmu- umiera za wolnosc Wasza.
I ogolna martyrologie.
Tez uwazam,ze to byla skrajna glupota.
Powstanie,ktore tylko i wylacznie zniszczylo Warszawe." Sam się obrażasz tym co piszesz a do tego obrażasz ludzi co walczyli za Polskę. Braki wiedzy i powtarzanie sloganów chwały Ci nigdy nie przyniosą a wręcz przeciwnie. Na początek polecam dr Rafał Brzeski - otworzą Ci się