Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Dostałem ofertę na Malcie. Jako że nigdy tam nie byłem to kompletnie nie znam rynku pracy.
Czy 2700€ miesiecznie na rękę to wystarczająca kasa żeby singiel mógł się tam utrzymać bez oszczędzania na wszystkim?
#malta
  • 9
Czy 2700€ miesiecznie na rękę to wystarczająca kasa żeby singiel mógł się tam utrzymać bez oszczędzania na wszystkim?


@loculi: 3 lata temu, tam byly koszta zycia podobne jak w Polsce. Pewnie zbyt wiele sie nie zmienilo

A tak z ciekawosci, co to za branza?
@fetozaur: Hejo, zapomniałem kompletnie o grupach na FB. Dzięki :)
@Pienio69: Pytanie czy mówimy o kosztach w Warszawie, czy Pcimiu Dolnym heh. Dzięki również za info. Branża to marketing online
@loculi: w komforcie i prestiżu da sie utrzymać z takiej kasy na Malcie. Na fb jest grupa Polacy na Malcie - najlepiej nie zadawać setnego takiego samego pytania tylko sprawdzić poprzednie posty i jest tam dokument zrobiony przez członków opisujący jak sie dostać, gdzie mieszkać, za ile, sprawy urzędowe, koszty życia, więc polecam przeczytać.
@loculi nie będzie najmniejszego problemu z przezyciem bo w dosc dobrym hotelu mozna miec miesiac za 200€ a z jedzenia tez samych zupek chińskich jesc nie będziesz