Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: okej, zgadzam się z Tobą w 100%. Sam nie uważam siebie za wystarczająco wykwalifikowaną osobę do wielu rzeczy, które oddaje w ręce fachowców. Może po prostu im się wydaje, że wynaleźli COŚ i cała reszta to ciemny lud.

Tak sobie dywaguje tylko, bo jakiś powód takiego zjawiska musi być (słuchanie osób pokroju Zięby i ruchy antyszczepionkowe, czy płaskoziemcy).
@biuna: xDDDDD, nie umiesz po prostu odpowiedzieć, więc wymyślasz debilne powody, aby się wymiksować. Nie ma tam ani wulgaryzmów, ani obrażania.

Jeśli mierzi Cię określenie "gówno prawda" to tylko pokazuje, że trafiłem w punkt.

edit
-------
No chyba, że chodzi Ci o JP.... ale wierz mi, nie ma w tym skrócie nic o policji, tam miało być użyte prześmiewczo co prawda, ale nie wulgarnie:

https://pl.wiktionary.org/wiki/JP

(1.2) = przest. Jaśnie Pan, Jaśnie
@Mruvek: Yyy...nie. Po prostu przypisują magiczne właściwości końskiemu łajnu bo AKURAT komuś tam gówniak wyzdrowiał po tym jak go wytarzali w nim czy coś. Nieważne, że jedno z drugim nie ma żadnego związku, a gówniak wyzdrowiał sam z siebie lub dzięki normalnym lekom. Ważne, że miesiąc wcześniej miał kontakt z końską kupą.

Zwykłe zbiegi okoliczności/korelacje/wypieranie itd
@w3n5zu: i bardzo #!$%@? dobrze pisze co siem Brajanek będzie bał, kujo #!$%@? boli nie wiadomo czy te igły nie zakażone gównem, autyzm i inne choroby, dzieci mogą być uczulone na składnik i wtedy spuchną całe kurła kiedyś to człowiek wypił 100ml wódki i mu przeszło a tera antybiotyki, chodź brajanek masz tu naleweczki od babuni #pdk
@biuna: i dlatego od 2012 r w USA i w UK, a w Polsce od 2016 są zalecone szczepienia na krztusiec u ciężarnych po 32 tygodniu ciąży. U matki wytwarzają się przeciwciała, które przekazuje nowonarodzonemu dziecku, i starcza ich przynajmniej do momentu osiągnięcia przez dziecko 6 tygodni, kiedy może już być szczepione.
@stats:

A Sabin type 3 poliovirus was isolated from stool samples of the child. Isolation of Sabin type 3 poliovirus can be expected in children and communities immunized with bivalent oral polio vaccine, which contains attenuated (weakened) type 1 and type 3 Sabin strains.


Wyizolowano? Wyizolowano.

A POTEM, jak się okazuje, stwierdzono, że samo porażenie nie miało związku z polio. Czyli, nadal - cały mainstream naginał fakty. My mieliśmy rację, a
@stats: xD jak Ci nic nie wyszło z manipulacji to uciekasz w nadinterpretację. Nadinterpretuj to sobie swoje życie erotyczne.

Ja tylko stwierdziłem, że ktoś w końcu się mógł obudzić, że stworzyli mały burdel, którzy może źle wpłynąć na wizerunek szczepionek, więc trzeba było to trochę załagodzić.
@w3n5zu: jeszcze kilka lat temu myślałem, że to są trolle podszywający się pod matki, ale po zobaczeniu skali tego zjawiska i poznaniu kilku idiotek irl już wiem jak bardzo się myliłem ()
@DanteTooMayCry: Dobrze, w takim razie powiem to w najbardziej oczywisty sposób.

Nigdzie nie pada stwierdzenie że jest to polio poszczepienne. Jedynie antyszczepionkowcy tak twierdzili nadinterpretując/manipulując oficjalny komunikat. Gdy wydano oficjalny komunikat że nie ma żadnego polio, już jakoś nikt z was nie raczył tego zauważyć(co więcej, dalej szerzyliście bzdury że polio w Wenezueli jest poszczepienne), pomimo tego że obydwa komunikaty pochodziły z tego samego źródła.

Ale wcale się nie
@w3n5zu: przepraszam co za idiotki. Wszystko jest dla ludzi no ale bez jaj. Ojciec 2 dzieci here, szczepieni na co się da. I oczywiście chorują, tfu tfu zawsze na wirusówki, do tej pory chyba tylko raz w przypadku obojga dzieci antybiotyk na zapalenie oka podaliśmy. Higiena i szczepienia dbają o wszystko. Gorączke zbijamy przy 39. I kuzwa żyją. Większe zło to nadmiarowy antybiotyk niż szczepienie. Ja pier...
@Morderczykarton: tak szczerze mówiac to raczej nie bedziesz tak wydziwiać bo co roku ludzie doslownie walczą o miejsce dla swojego dziecka bo normalne rodziny sa daleko w tyle jesli chodzi o dostanie sie; pierwszenstwo maja zawsze samotne matki, rodziny patologiczne itd ()