Wpis z mikrobloga

@shemmy: a ja uważam, że takie zachowania trzeba tępić. Może te wariatki się opanują. Przynajmniej cześć z nich.
Wiem przecież, że istnieją i normalne matki. I takie trzeba docenić za ich wzorowa postawę
  • Odpowiedz
  • 21
@shemmy Kult matki polki. Do tego ostatnimi czasy podsycany przez władze. 500+ bo jestem matką. Emerytura bo jestem lepsza matka niż inne (czyli mam więcej dzieci itp ). Strasznie na roszczeniowe i bezczelne społeczeństwo się robi.
  • Odpowiedz
@shemmy: Wyobrażacie sobie?

w piekarni:

- Dzień dobry, poproszę zwykły - krojony. Za darmo, bo jestem mamą synka.

w aptece:

- Dzień dobry, poproszę Biaukokonazol i Tagocylinę - za darmo, bo jestem mamą synka...
  • Odpowiedz
@shemmy fakt posiadania dziecka używany jak choroba lub upośledzenie. Mój różowy jest ginekologiem i zawsze kiśnie z madek. Co druga domaga się teraz cesarki, ale potem dumne jakby dokonały nadludzkiego wyczynu xD nikt im nie broni bycia dumnym z dziecka, to wręcz naturalne, biologiczne zachowanie, ale na salach połogowych teraz się takie sesje na insta #!$%@?, ze są z tego tytułu konflikty pomiędzy madkami xD
  • Odpowiedz
@shemmy: napisała TANIO albo za darmo i nie widzę nic złego w takich ogłoszeniach, ktoś się zgłosi albo nie. Wychowanie dzieci to olbrzymie poświęcenie i jeszcze większe wydatki. Banda bezdzietnych egoistów obrzuca gównem na wykopie rodziców, dziwnym trafem najczęście różowe, pewnie stare panny,
  • Odpowiedz
@omeprazol: wczoraj był w gorących prześmieszny mem z dwiema matkami pchającymi wózek potrzącymi się na bobasy z podpisem "ruchałaś się". Parę dni temu wielka gównoburza, że jak to sie ktoś obraża że nnie może przyjść z dzieckiem na wesele. To tylko kilka przykładów z tego tygodnia które widziałem. wykop jest pełen pogardy dla rodzin i
  • Odpowiedz