Wpis z mikrobloga

Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym prawo aborcyjne jest tak rygorystyczne, a planują je jeszcze zaostrzyć. Nawet w tak bardzo wysmiewanej przez Was Ukrainie prawo jest korzystniejsze dla kobiet. Oby tak dalej, #!$%@?.
Interaktywna mapa świata, możemy zobaczyć na niej jak wygląda prawo aborcyjne na świecie.
#aborcja #feminizm #czarnyprotest #neuropa #4konserwy #polityka #zalesie
harpiowata - Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym p...

źródło: comment_TqbxYUqTEnVYlThP1RPSIjpC47SYnWvK.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harpiowata: w którym momencie można skrobać a w którym już za późno? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co proaborcjonista to inne zdanie na ten temat. I imho tu jest jeden z problemów. Bo jeden powie że dopiero w momencie narodzin, drugi od pierwszego uderzenia serca, trzeci od powstania układu nerwowego. W niektórych krajach granicę ustalono na jakoś 22 tydzień a już są przypadki że w okolicach 22
  • Odpowiedz
@harpiowata: w Irlandii jest bardziej rygorystyczne, jednak to co rząd PIS zrobił z wcześniejszym prawem jest straszne. Według mnie poprzednie prawo był bardzo optymalne czyli aborcja w 3 przypadkach. Usuwanie tabletek wczesnoporonnych też jest żenujące.
  • Odpowiedz
Ukrainie prawo jest korzystniejsze dla kobiet


@harpiowata: To jest akurat spuścizna ZSRR i żaden powód do chwały. Każdy kto zna kulturę, demografie i kulisy aborcji na Ukrainie powie Ci, że takimi przykładami strzelasz sobie w kolano.
  • Odpowiedz
Pis jest lewicą, ale gospodarczą. Poglądowo to same konserwy


@harpiowata: Czyli jak za stalinizmu. Ten typ lewicy kształtował Polskę. Stąd ich lewicowa wrogość do aborcji, czy homoseksualizmu.
  • Odpowiedz