Wpis z mikrobloga

Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym prawo aborcyjne jest tak rygorystyczne, a planują je jeszcze zaostrzyć. Nawet w tak bardzo wysmiewanej przez Was Ukrainie prawo jest korzystniejsze dla kobiet. Oby tak dalej, #!$%@?.
Interaktywna mapa świata, możemy zobaczyć na niej jak wygląda prawo aborcyjne na świecie.
#aborcja #feminizm #czarnyprotest #neuropa #4konserwy #polityka #zalesie
harpiowata - Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym p...

źródło: comment_TqbxYUqTEnVYlThP1RPSIjpC47SYnWvK.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@harpiowata: A nie boli Cie bardziej, ze Polki i Polacy tak malo wiedza o antykoncepcji? Akurat na skrobanie mozna sobie jak na wakacje poleciec samolotem do dowolnie wybranego skandynawskiego kraju na przyklad. Ale chyba lepiej zapobiegac..czy sie myle? Oczywiscie nie biore pod uwage tutaj hardcore sytuacji jak gwalt itd. Ja jestem porazona mala wiedza na temat zapobiegania...
  • Odpowiedz
  • 24
@0Rhplus oczywiście, że lepiej zapobiegać, pamiętaj jednak, że żadna metoda antykoncepcji nie ma 100% gwarancji. Nawet tabletki mają 99,8 w skali Pearla. Są pęknięte prezerwatywy, nagłe problemy organizmu z hormonami,naprawdę, wiele rzeczy może zaszkodzić skuteczności antykoncepcji.
Niestety nawet w tej sprawie rząd robi sobie z nas jaja, bo według nich, najlepsza metoda antykoncepcji jest kalendarzyk małżeński.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Fajnie widać na mapce czerwone kraje młuzumańskie. Prawaki śmieją się z Młuzumanów, że radykały, a sami chcą takiego prawa aborcyjnego jak tam i po zaostrzeniu będzie kolorek jak w islamskich kalifatach. Zawsze twierdziłem, że polskich patriotów bardzo wiele łączy z radykalnymi islamistami.
  • Odpowiedz
@harpiowata: No tak, ja to wszystko wiem. Nawet wiem jaki procent daje jaka metoda. Musze sie na codzien pilnowac, bo nie planuje wiecej dzieci (Corka lvl 13 i jakos sie od tego czasu kreci bez klopotu- Mloda byla planowana).

Jesli ktos uznaje kalendarzyk za metode antykoncepcji to przykro..wlasnie o tym mowie- mala wiedza w narodzie.
  • Odpowiedz
  • 6
@chanelzeg bo taka jest prawda. Radykalna prawica wcale się tak nie różni od muzułmanów, praktycznie wnioskują o te same postulaty, zerowa rola kobiety w życiu publicznym, wyniesienie ich religii na podium, najchętniej by uznali prawo biblijne jako te państwowe... no można wymieniać.
  • Odpowiedz