Wpis z mikrobloga

Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym prawo aborcyjne jest tak rygorystyczne, a planują je jeszcze zaostrzyć. Nawet w tak bardzo wysmiewanej przez Was Ukrainie prawo jest korzystniejsze dla kobiet. Oby tak dalej, #!$%@?.
Interaktywna mapa świata, możemy zobaczyć na niej jak wygląda prawo aborcyjne na świecie.
#aborcja #feminizm #czarnyprotest #neuropa #4konserwy #polityka #zalesie
harpiowata - Jak mnie kuhwa boli, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym p...

źródło: comment_TqbxYUqTEnVYlThP1RPSIjpC47SYnWvK.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasne, ale wtedy łatwiej się zyje gdy ma się np. do dyspozycji antykoncepcję awaryjną i w ostateczności możliwość aborcji płodu


@chanelzeg: xD

Seks służy prokreacji. Przede wszystkim. Trzeba być idiotą, aby nie być tego świadomym.
  • Odpowiedz
@piwniczak: no ale wtedy efektywnie przestaje się to prawo stosować z uwagi na łatwość zniesienia jego decyzji przez trybunał. Więc nagle przestaje ono być stosowane do momentu jego zmiany na konstytucyjne. Jest tylko ten czas przejscia kiedy ludzie pozgłaszają do trybunału albo parlament sam ogarnie że należy prawo zmienić.
  • Odpowiedz
Równie dobrze można by urodzone noworodki wyrzucać do rzeki z mostu. To dokładnie to samo.


@lavinka: Płód to nie jest noworodek. Równie dobrze możesz mówić, że poprzez ejakulację zabijam setki miliardy ludzi.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Przyjemność to TYLKO skutek uboczny, którym natura chce nas zachęcać do robienia dzieci. Jak nie chcesz ich mieć - i to na 100% - to kup sobie wibrator. Seks to ZAWSZE ryzyko i za każdym razem uprawiając go musisz być gotowa na zostanie matką. Tyle.

Jest też opcja sterylizacji. Tutaj masz również 100% i seks uprawiać możesz bez problemu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Jestem facetem więc wibrator średnio mi pomoże. W cywilizowanych krajach nie będących katolickimi zaściankami i islamskimi kalifatami w których czarownicy mówią komuś jak zyć, seks może być tylko i wyłącznie przyjemnością.
  • Odpowiedz
Ale nie jest tylko przyjemnością i NIGDY nie będzie


@wojtas_mks: Dla mnie już jest przyjemnością. Stac mnie by jechac do cywilizowanego kraju by partnerka zrobiła ewentualną aborcję w razie wpadki. Gorzej z biedotą. Biedota musi rodzić.
  • Odpowiedz
No średnio jako impotent się seks uprawia.


@chanelzeg: Nie wiedziałem, że prowadzę rozmowę z takim głupkiem xD No chyba, że impotentem jesteś już teraz i po wazektomii by Ci zostało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Instytut Danych z Dupy?

@wojtas_mks:

JB. Taxy, FF. Marshall, RJ. Erlichman. Vasectomy: subclinical pathologic changes.. „Am J Surg Pathol”.
L. Hirschowitz, J. Rode, J. Guillebaud, W. Bounds i inni. Vasitis nodosa and associated clinical findings.. „J Clin Pathol”.
  • Odpowiedz