Wpis z mikrobloga

#wedkarstwo #poznanskieprzygodywedkarskie
Dzisiaj był dobry dzień. W sumie 5 linow. Kilkanaście leszczy do kilograma. Ładna wzdrega i jeszcze ładniejsza która uciekła. I Ryba która nie chciała dyskutować i poprostu popłynela w grazele nie pytając wedki wygietej w pałąk o zdanie. W kom wzdrega
S.....s - #wedkarstwo #poznanskieprzygodywedkarskie
Dzisiaj był dobry dzień. W sumie ...

źródło: comment_DW8qR6OzoAUbFsdVT5eux7UuZiiIlc7R.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ładne rybki. Pogoda sprzyja linom, biorą jak szalone, ja tam wolę lina ziarnem wabić bo w mojej miejscówie liny nie lubią dumbelsów ani pelletu, ale kuku wchłoną zawsze.
  • Odpowiedz
@Scutacarus mam wuja co prawie co tydzień jeździł na ryby. Kiedyś mnie zabrał... Okazało się ze chlali cały czas a na sam koniec kupowali ryby w sklepie żeby się szanowne małżonki nie domyśliły ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Scutacarus: wybieram się dzisiaj pod wieczór na lina, zrobię mały test. Wyrzucę standardowo trzy ziarna na haku i będę kombinował z dumbelsami i pelletem na drugim kiju. Te drugie przynęty są o tyle dobre, że selekcjonują drobnicę i z reguły mniejsze płocie i leszczyki do nich nie wychodzą. Ale na mojej dzikiej wodzie to nawet karp woli kukurydzę na haku niż kulkę na włosie więc raczej znam odpowiedź, ale zobaczymy.
  • Odpowiedz