Wpis z mikrobloga

Przypomnialo mi sie wlasnie jak w podbazie bylem na zielonej szkole. Byla tam zorganizowana dyskoteka dla małych #!$%@?ów. Majka jezowska i te sprawy, ofc dziewczyny sie #!$%@?, ze slaba muza i czasami wlaczaly jakis #!$%@? pop xd
Siedzialem wtedy z innymi spierdoksami na krzeselkach i patrzylem jak inni tanczyli. Oczywiscie smialismy sie przez łzy, że "hehe patrz bartek tanczy z dziewczynom xDD" Sprawa wygladala wtedy tak, ze to rozowe wyciagaly niebieskich na parkiet, ale do takiej #!$%@? jak ja nikt nie podszed.. nikt z wyjatkiem jednej dziewczyny, ktora widzac, ze nabijam sie z innych powiedziala zebym z nia zatanczyl (tak powiedziala to jak rozkaz, nie prosba). Ja, jak to spierdox zrobilem sie caly czerwony i powiedzialem, ze niby nie chce (chcialem) i #!$%@? po tym zdarzeniu juz z zadna nie tanczylem przez 21 lat swojego #!$%@? zycia, a na balu dalej siedzialem sam w kącie na krzeselku)

Nawet jak w liceum byly proby do poloneza przed studniowka i jakas dziewczyna w klasie nie miala pary to mowila nauczycielowi ze ona to #!$%@? i ze mna nie zatanczy na probie. W sumie mi to bylo obojetne, bo i tak nie mialem zamiaru pojsc na bal i sie kompromitowac szczegolnie, ze i tak nie mialem z kim. No, ale serduszko bolało jak przy calej klasie mi robiono wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #tfnogf #stulejacontent #truestory
p.....a - Przypomnialo mi sie wlasnie jak w podbazie bylem na zielonej szkole. Byla t...

źródło: comment_ExOUJKlvksnzM8AQyGv3cEIUgunVgMup.jpg

Pobierz
  • 4