Wpis z mikrobloga

Cześć zacznę od tego, że jestem Bogiem. A raczej bogiem. Do tego nie jedynym tylko jednym z wielu. Prawdę mówiąc bogiem jestem wyłącznie dla was ludzi my dla siebie nawzajem jesteśmy po prostu zwykłymi osobami. Zajmuję się terapią przygotowawczą świeżo zmarłych ludzi. Pierwszym etapem terapii jest mocny szok, którego świadomość musi doświadczyć gdy okazuje się, że jednak się całkowicie myliła. Zazwyczaj zwyczajne przekazanie prawdy nie jest dostatecznie mocne by otworzyć was na dalszą terapie. Dlatego musimy zastosować kłamstwo szokujące bardziej niż prawda. W przypadku katolików sprawa jest prosta. Przebieram się za Allacha i zaraz po pojawieniu się delikwenta krzyczę.
– JESTEM ALLACH TWÓJ BÓG! CZEMU NIEWIERNY PIES JAK TY W OGÓLE ŚMIE PRZEDEMNĄ STAWAĆ! SPŁONIESZ W PIEKLE!
Reakcja ludzi nie do opisania. Przy ateistach też zawsze jest ubaw.
-Drogi ateisto czemu nie chodziłeś grzecznie na mszę jak rodzice kazali? Teraz muszę wysłać cię na wieczne palenie żywcem. Skąd ta mina? Przecież to twoja wina. Poza tym będzie to bardziej nieprzyjemne dla mnie niż dla ciebie. Ha żartowałem! Tak naprawdę nieziemsko mnie to podnieca.
Kiedy pacjent jest w takim stanie w którym za życia by się zesrał śmieję się i mówię. – it's a prank bro tak naprawdę to sprawa wygląda tak... Czasem nie idzie łatwo. Po dziś dzień pamiętam jak pewien katolicki ksiądz starał mi się udowodnić, że to nie Allach jest Bogiem tylko Jezus. Nadal nie rozumiem czemu ktokolwiek uznał próbę przekonywania Allacha w jego nieistnienie za dobry pomysł. Często też dyskutanci(tak ich nazywam) zarzucają mi niesprawiedliwość lub zło. Wtedy po prostu się pytam.
-Skąd pomysł że bóg jest dobry bądź sprawiedliwy? Bo nie jestem.
Dzięki za uwagę. Może już jutro przyjdzie nam się spotkać. Nie mogę się doczekać waszego przybycia.
A mówię wam to tylko dlatego, że i tak mi nie uwierzycie. Do tego zbytnio wydłużyliście swoje życia i symulowanie waszych sieci neuronowych stało się zbyt nieopłacalne. Niebawem ten świat zostanie wyłączony a wy wszyscy traficie do mnie.
#bekazateistow #bekazkatoli #pasta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach