Wpis z mikrobloga

Ta wojna o FPS jest śmieszna i smutna. Mi np nie przeszkadza 30 klatek, to fabuła jest na pierwszym miejscu a nie oprawa graficzna.
  • Odpowiedz
@xGreatx i prawidłowo zrobiłeś. Konsolowców należy rostrzelać albo zbudować im obozy, w których będą trzymani, aż nie będą mocno zmuleni. Niech zobaczą jak ludzie oko cierpi, gdy nie widzi płynnego obrazu 60+ FPS.


  • Odpowiedz
@MrBarman: Jak ktoś zagrał w 60 lub 144 klatkach, to 30 wygląda tragicznie.

Fabuła to jedno, ale gorzej jest z dropami fps na konsolach, nie ma nic gorszego niż walka z bossem, kiedy gra zaczyna ci klatkować, co nie powinno się na konsolach zdarzać. Wystarczy więcej efektów, trochę ogrnia, kilku przeciwników i już konsola się dusi :/ Szczególnie to irytujące w DS3, Bloodborne czy Nioh. No i w sumie nic
  • Odpowiedz
@Hansek: moze i konsola mogla by wyswielic te 35fps ale po co skoro TV nie da rady.
I od zawsze śmieszyło mnie to jak ludzie nie widzieli roznicy pomiedzy 30 a 60 fpsów, a z tego wzgledu ze ich gówno monitory też miały takie odświeżanie ze tylko maks było te 30 xD

Albo mieli dobry monitor ale po HDMI a nie DVI i przez to tez mniej FPSów ;)
  • Odpowiedz
kij ze ludzkie oko lapie max 80 klatek na sekunde jak jest super 'wycwiczone' ale prosy z wypoku musza miec 500


@JK91: To jakie ja mam oko jak widzę różnicę miedzy 120 a 144? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Junpei1948 e tam nigdy nie byłem zwolennikiem konsol, zakupiłem 2 miechy temu PS4 pro i nie mam żadnego problemu ze spadkiem płynności gry. Teraz nie wyobrażam sobie grać w RPG na czymś innym niż konsola
  • Odpowiedz