Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: to prawda. Np mojego różowego faza przerosła i powiedziała, że never again. Dla mnie b---a :P nie bierz nigdy kwasa, jak nie masz humoru, albo jak coś poważnego na sercu leży, bo bad trip praktycznie murowany.

A DMT różnie działa na różne osoby, ale niektórym faktycznie pomaga. Bywa, że człowiek z problemami zaliczy sesje ajahuasca (czy jak tam to się pisze) potarza się zażygany po podłodze i potem wstaję
  • Odpowiedz
@unnamed89: Ok nie dyskutuje, może ktoś tak ma, co człowiek to przecież nie musi być ta sama reakcja. Moją byłą przerosła faza po zielonym wyobraź sobie. A myślałem, że sobie robi jaja na początku, bałem się w sumie. Potem spróbowała drugi raz i to samo, paranoje jakieś i patrzenie w ścianę. Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył, że po czymś tak lajtowym można mieć taką reakcję. Dlatego nie bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lechu1777: też się nie upieram, bo raptem raz próbowałem, ale byłem ze znajomymi, co więcej expa mają. I wszyscy mieliśmy to samo xD może dawka 220 to za dużo jak na pierwszy raz, ale to ich pierwszy nie był... No nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lechu1777: ja całkiem nie dawno dałem dziewczynie kumpla ciasteczko z haszem. Wszystko było spoko, widać, że trochę nie wiedziała o co chodzi, taka delikatna dezorientacja w oczach, ale humorek spoko, wszystko git, fajniutka, milutka, do póki nie dowiedziała się prawdy... O k---a jakie piekło mam zorganizowała... Tzn w moich oczach, to zrobiła z siebie kompletnego błazna, tym bardziej, że pracuje jako pielęgniarka, to chociaż krztyny realizmu można by oczekiwać. Ale
  • Odpowiedz