Wpis z mikrobloga

#chwalesie Jestem z siebie dumny :) Jak na zupełnego amatora chyba nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Film z wakacji, w sumie latałem bardziej dla zabawy. Trzeba oglądać z dźwiękiem, inaczej nie ma sensu. Mój drugi film z #drony #mavic air w #gdansk Raczej spokojne widoki, mało dynamiki, żadnych palm i błękitnego morza, ale Wyspa Sobieszewska jest super! Wyspa Sobieszewska - mój film
atomic77 - #chwalesie Jestem z siebie dumny :) Jak na zupełnego amatora chyba nie jes...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shadou: Dzięki jak widzisz sam się uczę :) Przelatałem może kilka-kilkanaście godzin. Ręka drży, zapomniałem że mam tryb "cinematic mode", na dodatek silny wiatr. Nie mówiąc już o stresie towarzyszącym lataniu nad wodą przy takim wietrze. Poza tym nie skupiałem się na filmowaniu tzn nie miałem żadnego konkretnego pomysłu, ale właśnie jestem z siebie dumny że jakoś mi się to udało poskładać. Jak widzę filmy innych gdzieś z egzotycznych krajów
  • Odpowiedz
@dsctom: Dzięki :) Może masz rację, ale ostatnio dużo jest filmów na których nie można się skupić bo przejścia co 2 sekundy. Chciałem zrobić spokojny film z widokami:) Brak doświadczenia i wyczucia jeszcze, a jak się ogląda własny film po raz dwudziesty to już się nie wie co jest źle a co dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FPNgda: Tymczasowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedaleko mnie w Pszczynie był tymczasowy most, postawiony w ciągu 1 nocy, tymczasowo przetrwał kilkadziesiąt lat.
Myślałem, że już przejedziemy się nowym mostem a tu lipa, trzeba będzie jeszcze za rok przyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz