Wpis z mikrobloga

#dagrasso #wyszynskiego #pizza #prawo #paypal #pysznepl #wroclaw

Mogę cofnąć przelew z PayPal? :P

Przyjechała inna pizza wypieczona wg. kartonu 1,5h przed złożeniem zamówienia, była w ciągu dwóch minut od odebrania reklamowana, ma ktoś po nią wpaść i wrócić z nową.

Godzinę po telefonie dzwonię drugi raz (21:00), podobno któryś kierowca to wziął i już jedzie.

Za pół godziny dzwonię po raz kolejny (21:30) bo o 22 zamknięcie lokalu, przez telefon zostałem poinformowany że nie wie który kierowca to wziął i spróbuje się zorientować i oddzwoni.

Dzwonię 21:45, nie wie co się dzieje, zaraz oddzwoni bo nie mogą znaleźć kierowcy, ale mogą mi wypiec pizzę nową, ale nie już ktoś jedzie chyba. Pytam jak się skontaktuje jeśli znów nie oddzwoni, oddzwoni bo musi znaleźć kierowcę :P.
Nie oddzwonił

Dzwonię 22, podaję mu już z 15 raz adres dostawy (podczas jednej rozmowy pytał się kilkukrotnie), wpierw mówi, że nie wie co się dzieje z kierowcą, następnie informuje że ten miał wypadek, ale obiecuje wysłać kogoś by zaraz poinformować, że jednak nikt nie wyjedzie i może mi zaoferować rabat może na kolejne zamówienie. ._.

Pizza nie ruszona, zdjęcia są, zgłaszam do pyszne (niestety nie ma BOK widzę), ale czy mogę cofnąć paypalem zapłatę i będzie legalnie?
  • 10
  • Odpowiedz