Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: @eenki Zawsze mnie to śmieszy jak każdy MASTER RB zmusza natychmiastowo kogoś do grania na RB bo AB jest zakazane i wgl wszystko co najgorsze, czemu każdemu narzuca się jak ma grać. Nie każdemu odpowiada sposób w jaki gra się RB czy jego tempo rozgrywki i może grać sobie co chce i jak chce, a nie zmuszanie i #!$%@? w kółko jakie to RB jest wspaniałe i jest się PRO
Flankowanie na AB ma sens i jest spokojnie do wykonania w końcu Ty też widzisz wszystkich to działa w obie strony


@Restin: Tak, tylko w manewrach takich jak flankowanie przeciwnik nie ma cię widzieć, inaczej nie ma elementu zaskoczenia. To, że też go widzisz nic ci nie daje, bo w takim wypadku po prostu będziecie się trzymać w szachu.

Strzał w lufę i objechanie bezbronnego zadziała na każdy czołg ( ͡
@SzlachcicPolny: Co z tego że można jak to nic nie daje i rządzą tym inne mechaniki. Zamek masz loterie to tak strzeli lub nie, ale wtedy masz przed kolejną próbą 1/2 czasu przeładowania gdy nie wypali. Z rozwaloną lufą można sobie strzelać kartoflami w każdą stronę świata z połową penetracji i żeby coś trafić to trzeba wsadzić tą lufę prawie do środka czołgu na dodatek pierwszy oddany strzał z "czerwoną" armatą
@SzlachcicPolny: Nie odwracaj kota ogonem bo napisałem specjalnie żeby strzelał w lufę, a nie zamek. Zamek tylko opisałem jak działa i nie napisałem nigdzie że w tym przypadku jest bezbronny bo chyba oczywiste że nie jest. Chodziło wyłącznie o armatę i nie bez powodu było o dziale bo wtedy nie ma szans żeby coś zrobić i na jakiś czas jest wyeliminowany.
@SzlachcicPolny: Ale #!$%@? rozrzut jest z dupy i trafienie czegokolwiek co stoi dalej jak kilka metrów to już loteria. Na siłę doszukujesz się racji gdzie jej nie masz.

@Restin: Problem z jumbo jest taki że te ich lufy są bardzo cienkie i w dużym odsetku przypadków kompletnie nic się dla lufy nie robi na AB. Ja wolę osobiście jeżeli nie jestem w stanie ruszyć frontalnie pancerza wstrzelić się w KM'a
@Croll: z tym czasem to już bez przesady, na rb gra idzie w miarę szybko, czasami się zdarzają gry długie, i nudne bo jakiś fajfus z przeciwnej drużyny lata sobie samolotem xx km od głównej rozgrywki, albo siedzi na lotnisku.
Polecam mocno przekonać się do RB, kompletnie inna gra, lepsza. AB jest spoko, ale jako "odskocznia" ew. do szybkiego exp kasy/modułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samolotowe RB
długie, i nudne bo jakiś fajfus z przeciwnej drużyny lata sobie samolotem xx km od głównej rozgrywki, albo siedzi na lotnisku.


@Ciastek993: Możesz w takich momentach wyjść z bitwy jeśli wiesz, że twoi mają wystarczającą przewagę w razie gdyby się zrespił w czołgu. Załoga nie jest zablokowana jeśli już jakiś czas w bitwie spędziłeś