Wpis z mikrobloga

Ratujcie!

Przygarnęłam kota. Byłam u weterynarza, dostał leki na odrobaczenie, trzy dni potem zaszczepiłam go.

Jakis czas temu znalazlam na podlodze biale larwy much. Czy to mozliwe ze wylazly z kota (jakkolwiek by to nie brzmialo) ? Wyzbieralam wtedy wszystkie, odkazilam mieszkanie itd. Sam kot, weterynarz mówił że jest w super stanie, uszka i wszystko wyjatkowo czyste. Żadnych ran w ktorych moglyby sie rozwijac larwy czy cokolwiek w tym stylu.
Odrobaczony został profilaktycznie, bo po dworzu latał tam skąd został wzięty.

Dzis wrocilam do domu, a na oknie stado much siedzialo. Az sie przerazilam! Mieszkanie mam czyste, zadnych starych smieci, wszystko wysprzatane. Dodam, ze mam dwa poziomy. Kot moze chodzic tylko na dole (na gorze sa sypialnie). Na gorze zero much, na dole multum.

Pomocy ;_____;

#kot #zwierzeta #muchy #robactwo #robaki
  • 16
@KosmicznyPolityk:

@Chicane:

kot nawet kąpany był :[

zadzwoniłam do znajomego weta i potwierdzil mi ze w kocie nie moglyby sie rozwinac.
Mogla sie jakas mucha przypaletac i zlozyc gdzies jaja ;__; dobra, szukam. Creepy to bylo. Wracasz do domu a tu w #!$%@? much ;_;
@Wolvi666: oki, dziękuję. Tak bede robic.
@KosmicznyPolityk: wlasnie tak zrobie
@DetektywKenner: oks.

Dzieki wam piękne. Kamień z serca troche. Najgorzej ze te muchy to nie zwykle tylko te zielone. TRUPNICE. Czytam w sieci ze cos mogl ozdechnac. Tylko tu nie ma co zdechnac. Mam kratke od jednej wentylacji otwarta. Moze od ktoregos sasiada leci