Wpis z mikrobloga

Cabrera Medina. Jest to wypożyczalnia "córka" firmy cicar. Jedynie jest właśnie na kanarach. Trzy razy wypożyczałem żadnych problemów. Zarezerwuj sobie w Polsce auto będzie taniej. Żadnych wkładów własnych, blokad na kartach.
Cabrera Medina. Jest to wypożyczalnia "córka" firmy cicar. Jedynie jest właśnie na kanarach. Trzy razy wypożyczałem żadnych problemów. Zarezerwuj sobie w Polsce auto będzie taniej. Żadnych wkładów własnych, blokad na kartach.


@geneek: Cześć! Czyli rozumiem że jak zarezerwuje przez strone, na spokojnie jak wyladuje na lotnisku to odbiore sobie auto i zaplace tyle co na stronie?? Różnica na tym samym samochodzie pomiedzy cabrera medina a cicar to 80 euro, ciekawe skad
No właśnie też się zastanawiałem dlaczego tak drogo w cicar :) Tak zapłacisz tyle co na stronie bez żadnych blokad na karcie kredytowej itp. Korzystałem z nich trzy razy żadnych problemów.
@2pek: wynajęliśmy jeszcze w polsce przez stronę rentalcars.com. miało być coś pokroju Forda Fiesty a dostaliśmy Renault Clio (słabe jak mucha, ledwo dawało rady na podjazdach w 4 osoby). Na dwa dni samochód wyszedł 230zl i dokupiliśmy ubezpieczenie za około 150 zł, ale na miejscu się okazało że jeszcze dokupiłem ubezpieczenie za 12Euro i stan auta przed i po wypożyczeniu Nas już nie interesował.