Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś pracowałam przez wakacje w takim małym sklepiku i pracowała ze mną taka dziewczyna z wyglądu i postury podobna do Fiony ze Szreka. Pomijając jej aparycję była okropnie nie miła, zwłaszcza dla takich młodych chłopaków co zawsze po lody sopelki tylko wpadali z biedniejszej dzielnicy. No i oni kiedyś wpadli z taką furą drobniaków po 1, 2 i 5 groszy i chcieli coś kupić za około 10 zł. Jak jej to dali to ona im to rzuciła na lade i kazała #!$%@?ć i wtedy wtrąciłam się ją i mówię dawajcie bo drobne się zawsze przydadzą i zaczynam liczyć. A jeden z tych młodych mowi: nie, nie pani jest spoko i wyciąga dychę w papierku XDDD

#praca #heheszki #niewiemjaktootagowac
  • 24
  • Odpowiedz
nie, nie pani jest spoko i wyciąga dychę w papierku


@partycjaD: Gdyby przecinki były we właściwych miejscach, może bym ogarnął. A tak - nie wiem, kto ostatecznie jest spoko i dlaczego.
  • Odpowiedz
@partycjaD u mnie w sklepie obok pracuje taka babka co wszystkim robi na złość. Jest na dziale z mięsem albo wędlinami i zawsze jest problem albo przynajmniej głupie miny. Chcesz schabu na jednego kotleta? Będzie parskać bo kto to widział jednego kotleta kupować. Osiem plasterków salami? Ukroi ale takie grube ze było by tego 16 u innej babki. Mówisz jej ze nie chcesz tego kawałka mięsa bo widzisz ze jest mniej świeży
  • Odpowiedz
może dlatego że nie spotykasz zbyt wielu facetów pracujących w sklepie


@zupa_cebulowa: Nie az tak malo, ale nie tylko sklepow to dotyczy, ogolnie handlu. Polecam w dodatku miejscowosci turystyczne, gdzie na lato masa mlodych przyjezdza do pracy wlasnie w handlu. Ot chocby wczoraj nafukala na mnie 18 letnia typiarka w lodziarni, bo chciala mi wydac za malo i ją poprawilem
  • Odpowiedz
@LR300 takiej sytuacji nie miałam ale raz na mnie nafukala kelnerka ze nie składamy zamówienia mimo że drugi raz podeszła do naszego stolika. Później gdy reszta znajomych dotarła ona całkiem ignorowała mnie kiedy do niej mówiłam a na koniec pomieszała coś w zamówieniu koleżanki. Turystycznych miejsc raczej staram się unikać w sezonie bo wiem jakie bydło potrafi się gromadzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mazowia Chyba chodzi o to, że dzieciaki chciały ją #!$%@?ć i z premedytacją wyciągnęły 10zł w papierku. Mam IQ 170 i też nie bardzo wiem o co chodzi, więc niekoniecznie jesteś głupi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz