Wpis z mikrobloga

@looonger: przypominam, że tuż przed nią wszedł na mównicę Jarosław Kaczyński łamiąc regulamin sejmu (w tym momencie był zapowiedziany zupełnie inny poseł, widać, że JK nie czekał nawet na zgodę marszałka), potem cały czerwony wyzwał opozycję od zdradzieckich mord, a powodem było to, że ktoś użył cytatu Lecha Kaczyńskiego nt. ustroju w Polsce.

Najchętniej bym obie te osoby odsunął od polityki, ale Gasiuk na pewno nie ze względu na emocje, które
@patool: Partia Balcerowicza właśnie zostaje pożerana przez PO :) A niby powstała w kontrze do niej :D
.Nowoczesna była partią pieniaczy i awanturników. Nie szkoda mi ich. :) A Pawłowicz to tez pieniaczka.
Partia Balcerowicza właśnie zostaje pożerana przez PO :) A niby powstała w kontrze do niej :D

.Nowoczesna była partią pieniaczy i awanturników. Nie szkoda mi ich. :)


@looonger: Pieniaczy i awanturników, lol. Jak nazwać PiS albo Kukiza w takim razie?
Jak się jest fanem socjalizmu albo zamordyzmu to twoje stanowisko jest w pełni zrozumiałe.
@patool: Każda partia ma swoje za uszami. Myślę, że z wymienionych Kukiz 15 najmniej. .Nowoczesna to taki Ruch Palikota 2. Misiło wchodzący na krzesło i rzucający samolocikami w członków komisji to według Ciebie zrównoważony człowiek?
@looonger: Są znacznie gorsze rzeczy w tym kraju i gorsi oszołomowie na ważniejszych stanowiskac. Jak wspominałem trudno to dostrzec jeśli jest się fanem socjalizmu albo zamordyzmu. Jeszcze przed chwilą mieliśmy gościa od sztucznej mgły jako ministra obrony a co do Kukiza to szkoda gadać, jest jak kura pomagająca szykować rosół. Szczerze jeśli w tym wątku sa twoje najcięższe działa przeciw Nowoczesnej wytoczone to trochę beka z ciebie, strzelasz ślepakami. EOT.
@patool: Za PiS faktycznie mamy większy socjalizm, ale zamordyzm za to PO był jednak trochę większy - antykomor, najazd na redakcję Wprost, obchodzenie się policji z demonstrantami i ich prowokowanie, strzelanie do protestujących górników, itp. itd. No życie pełną piersią :)