Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #polityka #4konserwy #afera #cenzura

Że też im nie wstyd być tak żałośnie przewidywalnymi xD

Najpierw piszę to:

http://puu.sh/B3qMm/3feab8e806.png

A potem co się dzieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://puu.sh/B3qLZ/05c8a50238.png - i oczywiście @50HerbatGreya zbanowany xD

@m__b @a__s - już Was kiedyś o to pytałem i pewnie znowu będziecie udawać, że Was nie ma, ale spytam ponownie - serio nie przeszkadza Wam to, że nerłopki robią przy użyciu moderacji z tego portalu swój własny polityczny folwark, czy może coś Wam odpalają za siedzenie cicho? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj całe znalezisko przed wywaleniem: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tQFgbJiiZW1YmWPudYt636KkZ742W4YN.jpg
  • 32
@Emes91 jak zwykle, biedne konserwy takie uciskane. Dwie banhammerowe afery już was walnely za manipulacje ale to wciąż wy jesteście uciskani a ta zła nerłopa robi sobie z portalu folwark xD

Jak zwykle, Oblężona twierdza
@Ofacet: Koleżka nowy na wypoku czy może wypiera historię początków neuropy? xD

To może ja przypomnę - neuropa pierwotnie była ukrytą grupą służącą do manipulacji znaleziskami w celach czysto politycznych xD. Już wtedy należeli do niej niektórzy modkowie. Wszystko wyszło na jaw i oczywiście nikt nie poniósł żadnych konsekwencji - kiedy natomiast jakieś 2 lata później był banhammer, to ci sami obłudnicy ze świętym oburzeniem piszczeli, że jak konserwy śmiały się
@Emes91 w takim razie pogadamy jak neuropa będzie masowo manipulować, spamować multikontami. Ale póki co nic takiego nie ma miejsca.

4konserwy natomiast ciągle są tego pełne. Więc dziękuję i kłaniam się uprzejmie. Nie mam pojęcia czy neuropa kiedykolwiek manioulowala en masse, ale odkąd jest tutaj nic takiego nie miało miejsca. Natomiast 4konserwy miały dwie w #!$%@? duże afery że swoim udziałem.
w takim razie pogadamy jak neuropa będzie masowo manipulować, spamować multikontami. Ale póki co nic takiego nie ma miejsca.


@Ofacet: xDDDDD

Nie wiem nawet, jak dyskutować z kimś, kto uważa, że słońce wschodzi na zachodzie, a zachodzi na wschodzie. Z kimś, kto jest ślepy na wszystkie nerłopejskie spamlisty, z którymi nawet się nie kryją już. Z kimś, komu się podaje na tacy przykład stronniczości moderacji, a on to po prostu ignoruje.
@Sagitarius ziomeczek mi wypomina historie początków tego taga o której nawet nie mam pojęcia. Nie nazwałbym tego 'gaszeniem' czegokolwiek.

Dwa banhammery na koncie konserw w ciągu trzech ostatnich lat a emes #!$%@? o jakichś dziwnych rzeczach które nawet nie wiem czy może udowodnić.
@Emes91 Ale co grochem o ścianę? Mówię ci ze okej, niech będzie. No i? To było sześć lat temu. Powiedz mi co TERAZ neuropa robi a nie co robiła pół dekady temu. #!$%@? mac.
@Ofacet: Jaki jest sens tłumaczenia Ci czegokolwiek, skoro już pokazałeś, że jesteś w totalnym wyparciu i choćbym Ci tutaj 100 lat wykładał jak chłop krowie na rowie, to Ty i tak po prostu temu zaprzeczysz? Granie w szachy z gołębiem. Najpierw piszesz, że hurr durr konserwy mają dwie afery na koncie sprzed iluś tam lat, a kiedy Ci pokazuję, że neuropa jest zbudowana na takiej aferze, to nagle gadasz, że to
@Emes91 BO macie dwa banhammery a mało tego codziennie wylapujecie bany za manipulacje i multikonta, neuropa nie ma aż tak dużych problemów.

Więc pytam się, jak się tamta afera odnosi do dzisiejszej neuropy? Bo ja widzę duży związek między współczesnymi konserwami a banhammerami
mało tego codziennie wylapujecie bany za manipulacje i multikonta, neuropa nie ma aż tak dużych problemów.


@Ofacet: Od moderacji, której oczywista stronniczość została pokazana chociażby z okazji tego wpisu? xDDD Tobie naprawdę można coś położyć przed oczami, a Ty powiesz, że tego nie widzisz, prawda? Serio, już EOT z mojej strony.

@Emes91 tej moderacji która akceptuje regularnie fałszywe i klamliwe znaleziska na głównej spod skrzydeł konserw? #!$%@? o stronnoczosci moderacji zarówno z lewej i prawej strony jest #!$%@?.

Biedne #!$%@? misie, bite przez moderacje. Jak się zachowujesz jak idiota to wylapujesz bana, proste. Nie ma to nic wspólnego ze stronnoczoscia. Ale oczywiście trzeba szukać spisku dziejów bo 'nasze rączki są czysye'
@Satan696: To jest właśnie ta mentalność - tacy jak @Ofacet będą kwiczeć z zachwytu, jeżeli bany będą dostawać ludzie, których nie lubią, i w dupie przy tym mają niejasny, wieloznaczny regulamin, który de facto doprowadził do całkowitej samowolki moderacji. Najważniejsze że "gupi prawag zbanowany hehe" i będą jeszcze uprawiać mentalną gimnastykę, by to jakoś usprawiedliwiać i uzasadniać.

A w tym wpisie nerłopki się już brandzlują tymi banami, nawet nie kryjąc swojego
Pobierz
źródło: comment_JqzBJIrsdluDmYuqU1I3keSePR0mMhGU.jpg