Wpis z mikrobloga

Bądź mną, lvl 22. Twoje życie to pasmo #!$%@?ń więc zakładasz tindera.

Wrzuć zdjęcie ryja, obiektywnie +- 7/10 zdarza się, że jakieś laski same zagadają więc raczej tragedii nie ma.

Wróć do tindera, potężne powtarzam POTĘŻNE 3-5 par na dzień przy dobrych lotach #!$%@?ąc każdą w prawo. No słabo można by powiedzieć.

Pomyśl sobie, że spróbujesz sprawdzić jak laski reagują na patusów. Zresetuj tindera, wrzuć zdjęcie uwaga... samej klaty i to jeszcze dość suchej, zmień imię.

Ok, teraz nazywasz się anon-kun i jesteś człowiek suchol nie posiadający mordy.

Rozpocznij igrzyska #!$%@? xD.

W ciągu 24h przy taktyce każda w prawo 90 par, no dobra ale co z tego skoro nawet nie odpiszą można by pomyśleć?

Tryb patusa i zaczynanie rozmów od tekstów typu "Bierzesz w dupę?" i tego typu #!$%@?ń xD.

Szok niedowierzanie, 95% odpisuje a nawet same do zaczynają rozmowę.

Okej, anon-kun bez twarzy właśnie umawia się na #!$%@? z kilkoma laskami a ty co, dalej z ręcznego? XD.

Kilka z nich ma chłopaka, ale to nie jest istotne bo przecież nowy boletz here xD.

Uświadom sobie, że normalny profil i kultura w rozmowie skreśla Cię do tego stopnia, że prędzej będziesz do końca życia sam niż sobie tam znajdziesz jakiegoś normalnego różowego.


Jestem pełen podziwu jak niektóre mirasy podniecają się faktem zaruchania jakiegoś szlaufa z tindera, serio jakby to było jakieś osiągnięcie. Patrząc po tym jak mój mały "eksperyment" wygląda mogę stwierdzić, że im bardziej wali patologią tym większa szansa na beniz into vagina, jestem ciekawy jak wyglądają profile mirkoruchaczy którzy chwalą się podbojami x karyn na tydzień.

Morał z tego taki, mireczki z pod tagu #przegryw #tfwnogf nie przejmujcie się tym, że nie macie par. Jeśli już tak bardzo chcecie, to zróbcie na siłe swój profil na jak najbardziej #!$%@?, a gwarantuje wam, że nagle będziecie mieli atencji tyle co laska 7/10 na imprezie w remizie.

Żeby nie być gołosłownym, na dole parę skrinów jak to wygląda (ta sucha klata jest faktycznie moja)


#przegryw #redpill #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
  • 69
@Ernwild: to teraz zmieniaj klate na nową i zobacz czy znowu będzie to samo, bo żeby nawet bez twarzy tak lajkowały xd A w necie pierodlą że laski jak widzą kolesia z ubraniach CK, z gołą klatą bądź sixpackiem to nie dają serduszka, hahaha