Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, planuję zacząć nowy projekt w Javie i zastanawiam się jak tam ze wsparciem dla Javy 10 w najnowszym Tomcatcie i Wildflyiu. Szczególnie chodzi mi o jigsaw. Do tej pory po drodze było mi z wildflyiem, bo nie musiałem bawić się tak dużo w konfigurację, a dłuższy deployment mi nie przeszkadzał.

Chce hostowac backend dla apki www napisanej w js oraz backendowe serwisy integrujace się z różnymi systemami zewnętrznymi. Chciałbym używać jigsaw i nie jestem pewien który serwer wybrać, pomóżcie proszę.

#java #programowanie
  • 2
Tomcatcie i Wildflyiu


@mjrMajor: nie wiem czy to ci coś pomoże w wyborze ale Tomcat jest lżejszy i łatwiejszy (i fajniejszy) jest spoko jak nie potrzebujesz Javy EE z kolei JBoss to kobyła i raczej target to java EE

co do samego jigsawa to niestety nie pomogę ja bym brał Tomcata raczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamil_C: mi się dobrze pracuje z Jbossem, wszystko działa od kopa. Parę lat temu miałem problem z rozproszonymi transakcjami na Tomcatcie, a Jboss od kopa poszedl. ( ͡ ͜ʖ ͡)

W każdym razie pewnie będę musiał znaleźć trochę wolnego czasu i spróbować obu rozwiązań. Chyba że któryś Mirek poratuje ( ͡º ͜ʖ͡º)